Yeni TouchWiz AOSP'ye Benzer Gelişmeler

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Yeni TouchWiz AOSP'ye Benzer Gelişmeler
Hepsini çevirmek çok zor olduğu için İngilizce koyuyorum translateden kopyala yapıştır yapmak istemedim. Daha önceden ingilizce yazmak konusunda bir yasak görmedim kurallar gereği bir Türkçe metin gerekirse koyarım,zor değil. Teşekkürler...

We exclusively reported that Samsung is developing the Galaxy S6 from scratch (both hardware and software) as a part of its Project Zero initiative. Now, a report from Business Korea has reaffirmed that Samsung is indeed working hard on optimizing the software on the Galaxy S6. According to the report, Samsung is aiming to get rid of unnecessary features and simplifying the UI – the company is supposedly aiming at optimizing TouchWiz to such an extent that it would be as fast and smooth as stock Android on the Nexus 6.
That’s very welcome news if true, as optimization has been sorely lacking on Samsung’s software for a long time now. Samsung has already started removing some features, as is evident on the Galaxy Note 4, but it’s clear that there is still a lot of cruft and unnecessary functionality that needs to be removed. Hopefully, this optimized version of TouchWiz will slowly but surely trickle down to cheaper devices with lower-end hardware after the Galaxy S6 comes out, we’ll find out just how good a job Samsung has done when the Galaxy S6 gets its inevitable official announcement in the next month or so.


Türkçe çevirisi;
Biz sadece Samsung gelişmekte olduğunu bildirdi Galaxy S6 onun bir parçası olarak sıfırdan (donanım ve yazılım hem de) Proje Sıfır girişimi . Şimdi, bir rapor İş Kore Samsung Galaxy S6 gerçekten yazılım optimize çalışkan olduğunu teyit etmiştir. Rapora göre, Samsung, gereksiz özellikler kurtulmak amacıyla ve UI basitleştirilmesi olduğunu - Şirket sözde o Nexus 6 hızlı ve stok Android gibi pürüzsüz olacağını böyle bir ölçüde TouchWiz optimize hedefliyor.

Doğruysa bu kadar optimizasyon şiddetle şimdi uzun bir süre için Samsung'un yazılımı eksik olmuştur, çok hoş bir haber. Galaxy Not 4 belirgindir Samsung zaten bazı özellikleri kaldırarak başladı, fakat kaldırılması gerekiyor cruft ve gereksiz işlevselliği bir sürü hala var olduğu açıktır. Umarım, Galaxy S6 çıkıyor sonra TouchWiz bu iyileştirilmiş sürümü yavaş ama emin adımlarla, alt-uç donanım ile ucuz cihazlara aşağı yuvarlanmak olacak Galaxy S6 kaçınılmaz resmi duyuru geldiğinde bir iş Samsung'un yapmış ne kadar iyi göreceksiniz önümüzdeki ay ya da öylesine.
 


Üst Alt