Telefon Tavsiyesi Yeni telefon alıcam yardım edermisiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
    Konu Sahibi
Yeni telefon alıcam yardım edermisiniz?
Sony Xperia z3 / Iphone 5s / htc desire eye / htc one m8 Bu modeller arasında kaldım
Aradığım özellikler: Şarj sıkıntısı cok fazla olmasın, ön ve arka kamerası baya iyi olsun, bide benim ellerim cok terledği için ekranda sorun yaşamak istemiyorum. (bu modeller dışındada telefon önerebilirsiniz)

tifazcik

tifazcik

Üye
selfile içinse htc desire eye tartışılmaz şarjı naslıl bilmiyorum ama kamerası çok iyi :good:

• Beğen
Tepkiler: CouTFeeL
sLeepLe

sLeepLe

Üye
telefonda oyun çok oynuyorsan 5s şarjı sıkıntı yapabilir ama normal kullanımda kendimden örnek vereyim ekran parlaklığı full, 3g sürekli açık whatsapp sosyal ağlar kullandım birazda müzik 1 gün bekleme süresi 5 buçuk saatte kullanım süresi aldım. z3 şarjı pişman etmez sony şarj konusunda iyi. m8 güzel cihaz arayüzü gayet hızlı. dokunmatik konusunda 3üde sıkıntı yapmaz. z3 kamerası tabi ki iyidir ama 5s te kötü değil güzel resimler çekebiliyor.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Şarj Z3
Kamera desire eye
M8 boomsoubd
Ben alsam M8 veya Z3 M8 2GB ram olmasa M8 derdim.

CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
    Konu Sahibi
telefonda oyun çok oynuyorsan 5s şarjı sıkıntı yapabilir ama normal kullanımda kendimden örnek vereyim ekran parlaklığı fu ll, 3g sürekli açık whatsapp sosyal ağlar kullandım birazda müzik 1 gün bekleme süresi 5 buçuk saatte kullanım süresi aldım. z3 şarjı pişman etmez sony şarj konusunda iyi. m8 güzel cihaz arayüzü gayet hızlı. dokunmatik konusunda 3üde sıkıntı yapmaz. z3 kamerası tabi ki iyidir ama 5s te kötü değil güzel resimler çekebiliyor.
teşekkürler abi
m8 ile 5s arasındayım gidip bi mağazada incelicem haftayada alıcam artık

byAndroid

byAndroid

Üye
Bence note 4 yada s6 düşün sarzda var kamerada her türlü

azattt

azattt

Üye
m8 ve z3 2100 onun yerine 200 tl verip note4 alabilir:D
m8 1800e bulunur. Fiyat olarak desire eye daha uygun m8 ile özellikleri aynı sadece kasasi sağlam değil ama su geçirmeme özelliği var o da iyi birşey ön de 13mp flaşli kamera var selfie'de en iyisi arka kamerası da iyi zaten. Şarjda en iyisi z3'tur ama Arada 400 lira gibi bir fark var desire Eye ile

tifazcik

tifazcik

Üye
bence htc desire eye m8 den daha iyi hem fiyatıda iyi

Üst Alt