<YENİ> Sony DSC-W350 Dijital Fotoğraf Makinası

Sponsorlu Bağlantılar

elive

elive

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
<YENİ> Sony DSC-W350 Dijital Fotoğraf Makinası

Özellikler DSC-W350

• 14.1 megapiksel - Görüntüleri ayrıntıları kaybetmeden büyütmenizi sağlayan çok yüksek kaliteli çekimler yapar
  • 4x optik zoom/26mm geniş açı - Çok çeşitli çekim koşullarına uygun 4x zoom aralığına sahip 26 mm geniş açılı Vario-Tessar objektif
  • 720P ayrıntılı HD video klipler ve stereo ses kaydeder: HD TV'de izlenebilir
  • Panoramik Çekim - Yalnızca deklanşöre basın ve kamerayı döndürün: seri fotoğraf çekimlerini otomatik olarak birleştirerek, ekstra geniş panoramik resimler oluşturur
  • Çift bulanıklık önleyici - Düşük ışıkta bile bulanıklığı az, yüksek kaliteli elde çekimler için Optik SteadyShot, yüksek hassasiyetli ISO 3200 ve Clear RAW Parazit Giderme teknolojisi
  • Akıllı Otomatik Ayarlama - Çeşitli çekim şartlarında optimum sonuçlar için pozlama ve diğer makine ayarlarını otomatik olarak yapar
  • ORTALAMA PİYASA FİYATI: 480 TL.

izmirligenc

izmirligenc

Üye
guzelmis ozellikleri kendi de

elive

elive

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
benim favori makinalarımdan... resim kalitesi ciddi anlamda müthiş.. ama HD video sonucu beni çok fazla memnun etmedi..

@krep73

Üye
15 gün önce aldım hd video kalitesi bir fotoğraf makinasına göre gayet iyi hatta dvd ye kayıt yapan video kameralardan bile iyi diyebilirim
çekilen fotoğraflarda renkler biraz donuk özellikle insan yüzleri sarılık çıkarmış gibi oluyor, hem kamera hem foto olarak birleşince kendini affettiriyor yinede bozulan ve hastalık haline gelen sensör arızası veren ve 6 mp canonun yerini tutmuyor

godsmack06

Üye
tüm sony ve diğer marka fotoğraf makinalarına uygun fiyatta alışveriş sitesinden satın alabilirsiniz

elive

elive

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
benim içinde Canon bir başka...

bilgin35

bilgin35

Üye
bu fotoğraf makinesini izmirden en ucuz nerede bulabilirim

erdmerdm

erdmerdm

Üye
3 aydır kullanıyorum reklam işinde hiçbir sorunla karşılaşmadım çok kaliteli çekimler yapıyor herkese tavsiye ederim

Üst Alt