Yeni Resim Upload Siteniz

Sponsorlu Bağlantılar

hellking55

hellking55

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Resim Upload Siteniz
Merhaba Arkadaşlar Uzun zamandır Araştırmalarıma dayanarak resimupload sitesi açmaya kara verdim gördümki sanalda forum sitelerinin ençok tercih edilen siteler resim upload sitesi olmaktadir.ve şunda gördümki öogu arkadaş fotoların görmediğini veyada resim linklerinin çalışmadiğida sıkıtıya düştükleri için böyle bir site açtim umarim hepinize yarrlı olur

Neden mi Biz ?

Resim sitemiz için yeni bir sistem geliştirdik durmadan resimleriniz siliniyor forumlarda sıkıtı çekiyorsunuz bizde bunu düşünerek her gün düzenli olarak site yedeği aliyoruz site yedeğimizi her gün otomatik şekilde aliyoruz kapanma ihtimalini ordan kaldirmak için url lerinizi kendi sunlarımızda 7 24 saklıyoruz ve resimleriniz forumda kabolmasin diye url sunucumuzdan otomatik olarak yedekleme işlemi ve resim linklerini saklıyoruz.

Umarim Beğenirsiniz..

Olarak maxicep ailesinide Aramızda görmekten gerçekten mutluluk duyacağımıza inanıyorum

maxicep.com adminleri platformlarımız ayrıdır. o yüzden reklam olcağını düşünmüyorım yakında referan bölümüzde maxsi cep ailesi referansınıda koymak ve görmek isteriz saygilarimla

Resimurl.com

Mobilden Resim Upload Scriptimiz Şuanda yapım aşamasında olup sizlerin hizmetine sunacağız
ceptelefonundan ve tabletlerden resim uploadtını etkin kılmayıda planlıyoruz

Üst Alt