Yeni oyunlar ve daha fazlası!

 • 24 Mart 2013
 • 577 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Artık gelenekselleşen her yıl organize edilen oyun fuardı Electronic Entertainment Expo'ya (E3) sayılı günler kaldı. E3 2013 PS4'ün tanıtımı nedeniyle son birkaç yılın en önemli fuarlarından olacak gibi. Microsoft'un yeni çıkacak olan Xbox 720'si ve Nintendo'nun Wii U'su hatta daha fazlası, 11 Haziran'da başlayacak olan E3'ün en popüler konularından olacak. Tam olarak ne olacağı bilinmesede fuar hakkında bazı tahminler var.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Tahminler şu yönde ;

  1. Yeni Xbox ortaya çıkacak

  Xbox 360'ın halefinin E3'te ortaya çıkacağına dair birçok işaret mevcut. Konsolun ismi henüz Microsoft tarafından açıklanmadığından, genellikle "Xbox 720" olarak anılıyor ancak çıktığında farklı bir isme sahip olma ihtimali yüksek.

  Xbox 720'nin donanımsal özellikleri hakkında henüz bir bilgi yok. Microsoft'un Sony gibi konsolun kendisini gösterip göstermeyeceği de merak konusu.

  2. Nintendo oyunlara el atacak

  Nintendo'nun Wii U'yu korumak için bir eylemde bulunması gerekiyor. Bu eylem, muhtemelen şirketin ortaya çıkaracağı yeni oyunlar olabilir.

  3. PlayStation 4'ü göreceğiz

  Sony, PlayStation 4'ün tanıtımı sırasında konsolun kendisini göstermeyerek oyun severlerin merakını uyandırmıştı. Konsol, Sony'ye göre Haziran'dan önce de görünebilir, ancak PS4'ün E3'ün en önemli odak noktalarından bir tanesi olacağı kesin.
   


  Yazan: Mad EagLe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/02/2019 - 14:47