Yeni oyun-Arma Tactics THD

Sponsorlu Bağlantılar

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yeni oyun-Arma Tactics THD
Bohimia Interactive tarafından geliştirilen strateji tarzı yeni oyun Arma Tactics THD'den ilk video geldi.

Oyundan genel olarak bahsedecek olursak yöneteceğimiz 4 askerle birlikte verilen görevleri yerine getirmeye ve yüksek puanlar elde etmeye çalışacağız. Oyun ilk adımda yanlızca Tegra yongaseti kullanan akıllı cihazlar için tasarlandı. Ancak sonraki planlarla ilgili bir açıklama yapılmadı.

Oyunun resmi sitesine ulaşmak için:

Siz yeni piyasaya sürülen bu oyunla ilgili ne düşünüyorsunuz?

RowneSM

RowneSM

Üye
Bence biraz abartılı değilmi ya :hmmm

Artles

Artles

Üye
Güzel ama zor görünüyor

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Modern Combat 4 Daha Iyi Olacağına İddaya Girerim

PriZm

PriZm

Üye
Oyunun grafikleri gayet güzel ama bu tür bir oyunda oynanış rahatlığı olurmu bilmem

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL
fk555897

fk555897

Üye
Çok güzel bir oyun. Çıkınca tablete indireceğim. Çok güzel oynanır tablette.

Ufukcan77

Ufukcan77

Üye
oynanması zor gibi ama güzel oyuna benziyor bu arada haber için teşekkürler

Jackks

Jackks

Üye
Fazla tutulmaz,popiler bi oyun olcağını sanmıyorum.

aleranol

aleranol

Üye
Not2de deli oynardim. Keşke Note 2 ye de çıksa :D

aleranol

aleranol

Üye
Not2 :zzz:

PriZm

PriZm

Üye

Cümleyi hatalı kurmuşsun o yüzden yanlış anlaşılabilir.Ki bende yanlış anladım :ehe

Sanki daha önce Note 2 kullanmışsın şuanda başka tel kullanıyorsun gibi bir izlenim bırakıyor.

aleranol

aleranol

Üye
Evet ya yeniden okuyunca fark ettim :D

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Bir savaş oyunundan ziyade taktik strateji olarak hazırlanan bu oyunda grafikler fazla olmuş bence. Oynanabilirlik konusu düşündürücü.
Ayrıca 4 kişiyi birden mi kontrol ediyoruz yoksa sadece birisini seçip onunla mı ilerliyoruz tam anlayamadım :hmmm

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bir savaş oyunundan ziyade taktik strateji olarak hazırlanan bu oyunda grafikler fazla olmuş bence. Oynanabilirlik konusu düşündürücü.
Ayrıca 4 kişiyi birden mi kontrol ediyoruz yoksa sadece birisini seçip onunla mı ilerliyoruz tam anlayamadım :hmmm
4 kişi birden abi.

ordoseclorum

Üye
oyun nasıl başlıyor bi çözemedim :D

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici

4 kişi birden abi.
4 kişi sırayla hareket ediyor o zaman. Satranç oynar gibi bir makine oynayacak bir senin 1. adam, sonra yine makine sonra senin 2. adam, sonra makine 3. adam diye devam ediyordur. Açıkcası bu görsellik bu şekilde bir strateji için fazla ve şimdilik gereksiz gibi geldi. Tabi oyunu tam görmeden net birşey diyemeyiz. Bakalım gelsin görelim :)

• Beğen
Tepkiler: Mobilator

Üst Alt