Yeni Nesil Clio

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
..::MAFIA::..

Üye
    Konu Sahibi

renault un son yıldızı

S1FR3K1R1C1

Üye
Ewet Arkadaşlar Çok Süper Oyak-Renault ßizim Ewin Karşı Tarafında Günde 960 Araç Çıkartıyor Yeni Clio'lardan 5500 Personeli İle 3 Vardiya ÇalışıyorLar Şuan... 61 sn'yede 1 Araç..

turgay89

turgay89

Üye
yaa yeni clio iyi hos da baz modeli cok kotu duruyo bence .. resimdeki super ama

jeacona

jeacona

Üye
en alttaki hariç diğerlerini pek beğenmedim

RockFord Fosgate

Üye
yenı kasa gercekten guzel ama 4 kapısını pek begenmedım ama 3kapı muklemmel!!

_BECK_HAM_

Üye
en alttaki güsel diğerlerini her gün görüyorum..

boka

Üye
Yeni kasalı olanı en iyisi.Dizaynı falan gerçektem mükemmel

pskolojik maynağ

pskolojik maynağ

Üye
doğrusu hoşuma gitmedi hem 2 kapı
insan ilk defa görünce daha hoş geliyor belkide sadece ben öyle sanıyorum
paylaşım için sağol

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(turgay89 &#064; Apr 15 2006, 04&#58;18 PM) [post=316500]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
yaa yeni clio iyi hos da baz modeli cok kotu duruyo bence .. resimdeki super ama
[/b][/quote]

biz iyisini koyarız zati

üç resim koyma sebebimim dünden bugüne clio farkları görelim diye hem 2 kapı da vahşi bir cazibe vermiş arabaya

VoLo

VoLo

Üye
bence tasarımı güzel olmuş.3 kapı sport modeliyle yine ortalıy,ğı kasıp kavuracak gibi geliyo

Üye
    Konu Sahibi
megandan sonra clio reno ya i gelir getirir gibi geliyo bana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt