yeni n-gage?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
denizhanxx

denizhanxx

Üye
    Konu Sahibi
yeni n-gage?
arkadaşlar yeni n-gage oyunları s60 serisine olucak diye duydum bana mantıksız geldi bileniniz varrsa bi cvp yazıversinn :artı: ?

chawush

Üye
Originally posted by denizhanxx@Oct 16 2005, 09:42 PM
arkadaşlar yeni n-gage oyunları s60 serisine olucak diye duydum bana mantıksız geldi bileniniz varrsa bi cvp yazıversinn :artı: ?
[post=192659]Quoted post[/post]​
dugru!!! hem neden mantıksız geldiki sana :P

symbianboy

Üye
banada mantıklı geldi

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
n-gage oyunları her s60da calıstıktan sora n-gage,nin ne anlamı kalırkı bence olmaz ;;)

ibonline

ibonline

Üye
Originally posted by DeLmIrA@Oct 16 2005, 10:48 PM
n-gage oyunları her s60da calıstıktan sora n-gage,nin ne anlamı kalırkı bence olmaz ;;)
[post=192798]Quoted post[/post]​
bende öyle diyiyorum o zaman herkes normal tel alır sadece ergonomi cini n-gage alınmaz ki :artı:

chawush

Üye
Originally posted by ibonline+Oct 16 2005, 11:18 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(ibonline &#064; Oct 16 2005, 11:18 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-DeLmIrA@Oct 16 2005, 10:48 PM
[post=192798]Quoted post[/post]​
bende öyle diyiyorum o zaman herkes normal tel alır sadece ergonomi cini n-gage alınmaz ki :artı:
[post=192867]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
hehhe
ngage de oyun oynamakla 6630 falan telefonlarda oyun oynamayı nasıl bir tutarsınız.&#33;
zaten ngage kullanan kaçkişi varki.&#33;
ve s60 larda da oynanacak göreceksinizz.

Nike

Üye
Evet doğru yeni N-gage oyunlari her telefona uycak ben duydum ve kesin olcak

c4n4fort3

c4n4fort3

Üye
ewt bana da arkadas soledi %100 olcakmıs

Quadriceps

Üye
Oyunların her telefona uyacağını zannetmiyorum cunku son cıkan oyunlarda surekli prob. cıkıyor

xrz

Üye
<div class='quotetop'>(Quadriceps &#064; Nov 21 2005, 11&#58;47 AM) [post=212028]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Oyunların her telefona uyacağını zannetmiyorum cunku son cıkan oyunlarda surekli prob. cıkıyor
[/b][/quote]
oluyor sky forcenin ve explode arenanın yapımcısının .... neydi adı... neyse onlar bütün S60 TA çalışıyor neden olmasın

swedeniz

swedeniz

Üye
ya n-gage de oynadığın oyunu 7610 da oynarsan ne zevk alırsın kendini kasarsın dimi boşu boşuna neden eziyet çekesin sis uzantılı oyunlar var hemde çok güzel kalitede

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
<div class='quotetop'>(DeLmIrA &#064; Oct 16 2005, 09&#58;48 PM) [post=192798]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
n-gage oyunları her s60da calıstıktan sora n-gage,nin ne anlamı kalırkı bence olmaz
[/b][/quote]

N-GAGE&#39;in tek alınma sebebi tipi tipi derken oyun oynarken ekranın ortada olması sol elinin joystick üzerinde olması diğer türlü çok karmaşık oluyordu

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
<div class='quotetop'>(swedeniz &#064; Nov 22 2005, 09&#58;26 PM) [post=213163]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ya n-gage de oynadığın oyunu 7610 da oynarsan ne zevk alırsın kendini kasarsın dimi boşu boşuna neden eziyet çekesin sis uzantılı oyunlar var hemde çok güzel kalitede
[/b][/quote]

katılıyorum

Quadriceps

Üye
<div class='quotetop'>(xrz &#064; Nov 22 2005, 04&#58;10 PM) [post=212870]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
oluyor sky forcenin ve explode arenanın yapımcısının .... neydi adı... neyse onlar bütün S60 TA çalışıyor neden olmasın
[/b][/quote]

İyide arkadasım senin dedigin oyunlar n-gage oyunu degil ki ben sky force diye bir n-gage oyunu oynamadım sky force oynadım ama n-gage oyunu degildi tabe her telefonda calısır

VURALUNAL

Üye
bana olursa çok güsel olacak gibi geliyo

Quadriceps

Üye
Nekadar güzel olursa olsun sonucta arada dizayn farkı tustakımı farkı var ben 3650 de ilk sonic cıktığında oynamıstım ve nefret ettim 5 ve 7 tusuna basıp oyunu kontrol etmek cok zor oluyor. Ayrıca capraz tus özelliği olması lazım fifa da mesela 6600 da oynamak işkence haksızmıyım n-gage kullananlar ne demek istediğimi anladı

chawush

Üye
<div class='quotetop'>(Quadriceps &#064; Nov 24 2005, 09&#58;18 AM) [post=214052]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
haksızmıyım n-gage kullananlar ne demek istediğimi anladı
[/b][/quote]
sonuna kadar haklısın kardeş.

RockFord Fosgate

Üye
walla bence oynanması ısıme gelır&#33;

chawush

Üye
orası kesin

tornado58

Üye
vallla bilmiyorum ama iyi olur bizim için elimizdeki telefonların kıymeti artar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt