yeni kayıt

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
Maalesef MaxiCep.Com üzerindeki kaydınız yönetim tarafından kabul edilmedi. Hesabınız kaldırıldı.
Üzgünüz.
MaxiCep.Com
Buda nedemek + aktivasyon mesajjı gelmiyor @EroL @papakudioflu @Ozan @bulutsuzgece @Revengeful @ANIL
 
Son düzenleme:
mürteza16

mürteza16

Üye
Hangi kayıt?
 
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
@papakudioflu
 
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Kayıt olurken aktivasyon mesajı sistem tarafından otomatik olarak gönderilir. Kayıt olurken kullanılan mail adresi sorunlu olduğu zaman kayıt yönetici onayına düşer ve aktivasyon mesajı gönderilmez. Yöneticiler de bu hesapları inceleyerek gerekli işlemi yapar. Yönetici onayına düşen kayıtlar genellikle spam kayıtları nedeniyle onaylanmaz ve silinir.
 
  • Beğen
Tepkiler: Nextman ve YaşlıTaşCocuk54
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sen Gelme Demişler Adama Resmen Ayip Maxi Cep :zong:
 
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
Off 2 sefer böyle oldu
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
sahte yan üyelik mi alıyorsun :ehe
 
Ozan

Ozan

Admin
Üyeliğiniz potansiyel spam bir mail adresi, sahte bir mail adresi veya spam yapan bir ip adresinden yapılıyor oldugundan olur bu sorun. Üye olduktan sonra iletisim formundan mail ile iletisime geçin inceleyerek onaylayalım.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt