Yeni Kadir İnanır! Yaban Uleyyynnn

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yeni Kadir İnanır! Yaban Uleyyynnn

'de yayınlanan reyting rekortmeni dizi Haneler yeni bir fenomen başlattı
Eski Türk filmlerini ti’ye alan skeçte oyuncu Fırat Doğruloğlu'nun canlandırdığı Yaban karakterinin replikleri herkesin dilinde.. Yaban videoları internette birçok video paylaşım sitesinde en çok izlenen videolar arasına girdi, hatta Yaban'ın fan sitesi bile kuruldu.

İŞTE DİLLERDEN DÜŞMEYEN YABAN REPLİKLERİ Ben yaban kaba , kimi zaman küfürbaz dağlarda yaşayan doğa adamıyım ben. NORMANCIYIM..

Hayvanlarla konuşmayı insanlarla konuşmaya yeğlerim.

'dan yöremize tatile gelmiş kumsalda yanan ateş etrafında şen ve küstah kahkahalar atan yörenin balıkçısını küçümseyen, horlayan, şehirli züppe ve bikinili kadınlara karşı tavrım daha da serttir taviz VERMEMMMMM.

Götürürüm ama aynı yatakta yatmam kendimi elletmem kadınlara cinsel obje gözüyle bakmam sana kendi şiltemi veririm ben dışarda yatarım yağarsa çok seksi bir biçimde içeri girerim ama prensiplerimi bozmam, SARKMAMMMM.

Bir tokatla gözlerini açtım inşallah bacaklarını da açıcam.. O anlamda değil ULEYYNNN Ben senin bildiğin şehirli züppelere BENZEMEMMMM Yürü ULEYYNNN, konuşma ulenn ormanda tantana yapma, yürü ulenn seninle sevişmek zorunda bırakma beni biliyorum istiyorsun istiyorsun.

Bana bak küçük hanım sen küstahça evinin mutfağının yerini bile bilmediğin evinin salonunda şehirli züppe arkadaşlarınla çılgın partiler verirken ben dışarda ayılarla güreşirim.

Niye ya? Bilmiyorum yapımda var..

Pınar; açım yaban yiyecek ne var?
YABAN; ne olacak ULeennn Peynir zeytin ve tütsülenmiş keçi eti var
Pınar; neden bağırıyorsun yaban neden sadece yiyecek ne var diye sordum
YABAN; bana bak kücük hanım burda şehirdeki küççük züppe arkadaşlarınla gittiğin restoranlarda yediğin havyarları terbiyesiz şefin salatasını günün çorbasını yılın bonfilesini bulamazsın nanladın mı beni NANLADIN MII ?
-Neden üstünü giyindin yaban ?
Yaban: Üşüdüm ULEYYNNN

• Beğen
Tepkiler: bbahcivan, dxie, untamedange ve 3 diğerleri

koray08paris

koray08paris

Üye
ellerine saglık guzel paylasım

Silinen Üye 299735

Üye
'dan yöremize tatile gelmiş kumsalda yanan ateş etrafında şen ve küstah kahkahalar atan yörenin balıkçısını küçümseyen, horlayan, şehirli züppe ve bikinili kadınlara karşı tavrım daha da serttir taviz VERMEMMMMM.

:ehe

qirL1903

qirL1903

Üye
İzliyorum bunu Komik baya :)

Salihyet

Salihyet

Üye
en çok yabanın "küççüüük" diyişini seviyorum ( hafif mehmet ali birand gibi söylüyor ya :ehe )

Atakan

Atakan

Üye
Yaban karakteri Haneler'i bozdu,artık Haneler Yaban'ın üzerine yazılıp,oynanıyor bence.Yaban skeçlerini ikiye bölüyorlar mesela.Haneler'in gün ve saati de çok yanlış bence.İlk başlardaki zevki alamıyorum ben...

Chaylahk21

Üye
saolll tşkkk

akif_052

Üye
yalan

bbahcivan

Üye
saaaopollllllllllllllllllllllllllllllllllll

hasan-simsek

Üye
yabanin sesini nerden indire bilerim

superman123

superman123

Üye
paylaşım için teşekkürler ben izliyorum hatta hiç kaçırmadan:)

guero

guero

Üye
Bu adama bitiyorum ya hiç kaçırmıyorum bölümlerini harika taklit ediyo :D

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
bana hareketleri çok yapmacık geliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt