Yeni geliştirdiğim tema sizlerle beyeneceksiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
Yeni geliştirdiğim tema sizlerle beyeneceksiniz

ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE DOSYALARI ÇIKARTIP PAKET HALİNDE THEMES KLOSERİNE ATIYORUZ BUKADAR MENÜDEN WİNTERBOARDA GİRİP PAKETİ İŞARETLEYİP ÇIKIYORUZ BUKADAR WİNTERBOARD YÜKLÜ OLMAYANLAR CİYDİDEN YÜKLÜYE BİLİR
ifunbox indir iphoneyi bagla ifunbox çalıştır sistem dosyaları çıkaçak raw file sisteme gir ordan var doyasına gir ordan stash ordanda themes dosyasını göreceksin oraya bu dosyaları kopyala

telefonları kasanlar bunu yüklüyebilir 3g ler 2gler

9_HAYEL.rar.html

• Beğen
Tepkiler: SeKo_75, johnny_bravo, Mertolozzi ve 2 diğerleri

Necmati

Necmati

Üye
Güzelmiş kardeş..

musti09500

musti09500

Üye
bunları
telefona
nası
yüklüyoz
ben
bilmiyorum
biraz
bahsederseniz
bende
yükleyebilirim
herhalde
temalarda
güzel
görünüyo

donjuan444

Üye
Edim özellıklle çok teşekkur ederim ..süper olmuş.. yalnız bazen kasıyor telefon 3g var ..neden oluyor bılmıyorum..
senden bir isteğim var..hani arkaplanda şu bulutlu hava varya hareket eden süper.. hiçbirşey değiştirmeden sadece o hareket eden sisleri yapabılırmısın o saatte olmasın arkada sadece o sisli hareketli hava..vey aben nasıl yapabılırım??

çok teşekkur ederim

edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
Edim özellıklle çok teşekkur ederim ..süper olmuş.. yalnız bazen kasıyor telefon 3g var ..neden oluyor bılmıyorum..
senden bir isteğim var..hani arkaplanda şu bulutlu hava varya hareket eden süper.. hiçbirşey değiştirmeden sadece o hareket eden sisleri yapabılırmısın o saatte olmasın arkada sadece o sisli hareketli hava..vey aben nasıl yapabılırım??

çok teşekkur ederim
rica ederim hangisini kaldırmamı istiyorsun saat ekranınımı

donjuan444

Üye
rica ederim hangisini kaldırmamı istiyorsun saat ekranınımı

aslında evet saat diğer program sekmelrini kötü gösteriyor.. telefonu fazla kasmaması için sadece arkaplandaki o sisli havayı yapabılırmısın extra oloarak başka hiçbirşey olmasın..semboller vs değişmesin...

çok teşekkur ederim ilgilendiğin için

edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
aslında evet saat diğer program sekmelrini kötü gösteriyor.. telefonu fazla kasmaması için sadece arkaplandaki o sisli havayı yapabılırmısın extra oloarak başka hiçbirşey olmasın..semboller vs değişmesin...

çok teşekkur ederim ilgilendiğin için
teman hazır arkadaşım üste indirebilirsin

madalimert

madalimert

Üye
teşekkürler ama tema klasörünü var/stash/themes klasörüne iphone pc suit ile attım ve winterboardda gözüküyor,temayı seçip respring yaptım fakat ana ekran wallpaperi dahil herşey aynı hiçbirşey değişmiyor temayı nasıl uygulayabilirim yardımcı olurmusun??

donjuan444

Üye
Edim çok teşekkür ederim.Allah razı olsun..bu sislerin rengini değiştirmek istesem nasıl yapılabılır..

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler

edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
iyi kullanımlar arkadaşalar

--------------- Ekleme ---------------

teşekkürler ama tema klasörünü var/stash/themes klasörüne iphone pc suit ile attım ve winterboardda gözüküyor,temayı seçip respring yaptım fakat ana ekran wallpaperi dahil herşey aynı hiçbirşey değişmiyor temayı nasıl uygulayabilirim yardımcı olurmusun??

Arkadaşım rar dosyasından dosyayı çıkarttınmı Winrar ile çıkartıyorsun tamam

Edim çok teşekkür ederim.Allah razı olsun..bu sislerin rengini değiştirmek istesem nasıl yapılabılır..

Arkadaşım kloseri aç walpeper dosyası var o MP4 dosyasıdır. Onu silerek istediğin MP4 formatındaki dosyayı koya bilirsin

johnny_bravo

johnny_bravo

Üye
emeine salik :naughty:

edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
iyi kullanımlar arkadaşalar

Arkadaşım rar dosyasından dosyayı çıkarttınmı Winrar ile çıkartıyorsun tamam

Arkadaşım kloseri aç walpeper dosyası var o MP4 dosyasıdır. Onu silerek istediğin MP4 formatındaki dosyayı koya bilirsin

iyi kullanımlar

tutcool

Üye
selam arkadaşlar ben biraz ugraştım bu tema ile arka planı degiştirmek isteyen arkadaşlar istedikleri fotolardan movie makerdan .mp4 hazırlasınlar istediğiniz efeği geçişi verebilirsiniz ekranda geçerken hoş oluyor ve videonun boyutu 320x480 olmalıdır onuda total video coverter den ayarlayabilrsiniz işte sürüm upload ettim

ve saati kaldırmak isteyen arkadaşlar dosyanın içindeki widget dosyasını silebilrler

komple walpaper ı kaldırmak isteyenler wallpaper dosyasını silsinler

NOT:yaptıgınız MP4 ün ismide wallpaper olmalıdır

herkese kolay gelsin

tufantufi

Üye
Kardeş çok güzel olmuş. Gördüğüm en güzel tema, ellerine sağlık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt