yeni FPS oyun diabotical


centos

centos

Üye
    Konu Sahibi
oyun oyun gibi olmuş:D kan revan sahnelerin olmaması iyi karakterinizde robot kill yaptıklarınızda .Online oyunların kitlesinde çok fazlasıyla genç ve çocuk var onun için bu tarz olması bence güzel olmuş. çocuklar artık ölümü şaka zannetmeye başladı ölünce bir diriltme noktasından dirileceklerini zannetmeye başladılar bence oyunlar oyun gibi olmalı
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
tuna200

tuna200

Üye
Quake 3 Arenayı anımsattı.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt