Yeni Doğmuş Yavru Kedi YARDIM

Sponsorlu Bağlantılar

время

время

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Doğmuş Yavru Kedi YARDIM
Arkadaşlar akşam üstü bahçede bulduğum yavru kediyi ne yapacağımı bilmiyorum. Nasıl besler. Veterinere gittim veteriner biz bişey yapamayız dedi. Göz göre göre de onu ölüme atamam. sizce onu nasıl besleyebilirim. Yardım ederseniz sevinirim tavsiyesi olan var mı?

Heroata

Heroata

Üye
Ay cok tatlidirrrr :) veteriner olduguna emin misin onlarin

время

время

Üye
    Konu Sahibi
Ay cok tatlidirrrr :) veteriner olduguna emin misin onlarin

Evet ama biz bişey yapamayız dediler ya. Şırınga ile besliyoruz ama nereye kadar besleyebiliriz ki yarın olsun hemen büyük veterinere gideceğim. Bebek biberonu alacağım. Nasipse umarım yaşar.

xmustx

xmustx

Üye
küçük bi leğende havlu üstünde olmalı.zaten göğsüne gelip meme ister :) o zaman biberona alıştırırsın

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Biberon bulman çok zor kardeş, ben 4 yavru büyüttüm o şekilde, şırınga ile besliyeceksin kendisi içene kadar maalesef.

şırınganın ucuna iğne yi ve iğne muhafazasını tak, muhafazanın ucuna bir delik aç ve yavruyu öyle besle. Böylelikle şırıngadan sütün tazyikli olarak çıkmasını engellemiş olursun,

ayrıca verdiğin sütü yarı yarıya sulandırman gerekir, çünkü yağlı süt yavruya ağır gelir..

Sana kolay gelsin...

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
Biberon bulman çok zor kardeş, ben 4 yavru büyüttüm o şekilde, şırınga ile besliyeceksin kendisi içene kadar maalesef.

şırınganın ucuna iğne yi ve iğne muhafazasını tak, muhafazanın ucuna bir delik aç ve yavruyu öyle besle. Böylelikle şırıngadan sütün tazyikli olarak çıkmasını engellemiş olursun,

ayrıca verdiğin sütü yarı yarıya sulandırman gerekir, çünkü yağlı süt yavruya ağır gelir..

Sana kolay gelsin...

bende birkere beslemiştim sütü yağlı yağsız demiyordum güzel bilgi

x-scarface

x-scarface

Üye
Allah kolaylık versin örnek bir davranış.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
bir keresinde bizde denedik ama yavru bir süre sonra malesef öldü :(

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
bizim de vardı 3 tane annesi tandıra yavrulamisti sonra bir baktım yok birkaç ay sonra birisi peşime takıldı simdi sabah aksam beşliyorum
hani yavru kedimiz evde tek kaldı diye bir konu vardiya o kedi

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
ağzına bi emzik gibi süt doldur onla emzirmeye çalış

Üst Alt