Yeni Bölüm Önerisi-Apple İşletim Sistemleri(Mac Os X)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
.BlueTR

.BlueTR

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Bölüm Önerisi-Apple İşletim Sistemleri(Mac Os X)
Merhaba Adminler,Arkadaşlar
Apple İşletim Sistemleri veya Mac Os X adında yeni bir bölüm açılsa nasıl olur?
Gerekirse alt başlıklar olarak sürüm adları(Tiger,Lion,Leopard,Snow Leopard vs.) açılabilirmi?

Eğer uygun görülürse bölüm modu olabilirim bu konuda tecrübelerim var:naughty:

Ozan

Ozan

Admin
Öneriniz güzel ancak ilgili isletim sistemine ragbet, bilgi ve destek forumumuz içerisinde fazla sayıda dolanamayacagi için bölüm açmadık. Şu an için açılması gerektigini düşünmüyorum şahsen, ancak bu kesinlikle sistemi gereksiz görmemle alakalı degil zira ben de bir mac kullanıcısıyım.

.BlueTR

.BlueTR

Üye
    Konu Sahibi
Öneriniz güzel ancak ilgili isletim sistemine ragbet, bilgi ve destek forumumuz içerisinde fazla sayıda dolanamayacagi için bölüm açmadık. Şu an için açılması gerektigini düşünmüyorum şahsen, ancak bu kesinlikle sistemi gereksiz görmemle alakalı degil zira ben de bir mac kullanıcısıyım.
Evet doğruda.Forumun yarısından fazlası Windows diğer kısmında açık kaynak kullandığını düşünüyorum.Aslında sisteme rağbet gösterecek yollar biliyorum fakat yasal olmadığından dolayı paylaşmaktan çekiniyorum.Belki projeyi bilenler vardır.

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye

Evet doğruda.Forumun yarısından fazlası Windows diğer kısmında açık kaynak kullandığını düşünüyorum.Aslında sisteme rağbet gösterecek yollar biliyorum fakat yasal olmadığından dolayı paylaşmaktan çekiniyorum.Belki projeyi bilenler vardır.

ben de isterim öyle bi bölüm :ehe benim oyum 100 oy yerine geçer :naughty:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt