Yeni bir işletim sistemi geliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
Yeni bir işletim sistemi geliyor.
İntel tarafından Tizen isimli bir işletim sistemi geliyor , ama biz hala symbiana mahkumuz :sirit:
Nasıl olacak acaba çok merak ediyorum .

ka_za

ka_za

Üye
Tizen samsungun degil mi?

yunus4554

yunus4554

Üye
yanlis smiley yapmissin bu olacakti :(

:ehe

-Emre

-Emre

Üye
İş birliğiyle çıkacak galiba =)

mrgoxel

mrgoxel

Üye
linux tabanlı olacak ve android deki uygulamaları çalıştırabilecek
samsung üretiyor tizeni ve birgün google yamuk yaparda androidin kodlarını vermezse bende tizen ile devam ederim diyor(bence çok mantıklı)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
İntel tarafından Tizen isimli bir işletim sistemi geliyor , ama biz hala symbiana mahkumuz :sirit:
Nasıl olacak acaba çok merak ediyorum .
Tizen samsung'un malı sadece geliştirme aşamasını intelle ortak yaptılar.
Örnek vermek gerekirse nokia'yla MeeGo'yu geliştirmesi gibi :)

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Güzel bir üretim ikonları güzel

fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşlar Tizen işletim sistemini İntel yapıyordu sonra Samsung'a devretti. Samsung üretti ama fazla beğeni toplamayacak gibi görünüyor.

creeper

creeper

Üye
bada gibi olacaksa hiç olmasın.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Arkadaşlar Tizen işletim sistemini İntel yapıyordu sonra Samsung'a devretti. Samsung üretti ama fazla beğeni toplamayacak gibi görünüyor.
Samsung android'li cihazlarına yükledigi donanımı tizen'li cihazlarına da verirse iş yapar.
Ama sanıyorum intel'in işlemcilerini kullanacak.

- - - Eklendi - - -

bada gibi olacaksa hiç olmasın.
Android uygulamalarını da destekliyor olacak

creeper

creeper

Üye
[ENGİN];6148081' Alıntı:
Samsung android'li cihazlarına yükledigi donanımı tizen'li cihazlarına da verirse iş yapar.
Ama sanıyorum intel'in işlemcilerini kullanacak.

- - - Eklendi - - -

Android uygulamalarını da destekliyor olacak

Gördük BlackBerry 10 OS'i... Apk'lar falan kuruluyordu, Android uygulamalarını destekliyordu ama ne oldu? Tutmadı.

ka_za

ka_za

Üye
Gördük BlackBerry 10 OS'i... Apk'lar falan kuruluyordu, Android uygulamalarını destekliyordu ama ne oldu? Tutmadı.

Arkasında blackberry nin olmasiyla samsungun olması cok farkli seyler. Samsung yapti diye bada bile satti. Hem samsungun blackberry gibi bir hataya dusecegini sanmiyorum. Hesaplarinida iyi yapmistir büyük bir şirket ve önemli bir yatırım sonuçta.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Blackberry sistemini geliştirmekte hem geç kaldı hemde eksik çıkardı sebebi bu :)

by-pegasus

Üye
evet samsungun