Yeni bir iPhone 4S krizi daha

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mstf_l

mstf_l

Üye
    Konu Sahibi
Yeni bir iPhone 4S krizi daha
Yeni bir gün, yeni bir iPhone 4S sorunu... İşte
kullanıcıları bezdiren yepyeni iPhone 4S
sorunumuz!

Apple'ın en yeni telefonu iPhone 4S, hatalarıyla birlikte geldi. Batarya sorunun ardından bu kez SIM uyumsuzluğu nedeniyle iPhone 4S
gündemde... SIM kartını iPhone'larına takan
kullanıcılar hata mesajıyla karşılaşıyor.
iOS 5.0.1 işletim sisteminin yüklü olduğu iPhone 4S'lerde görülen sorun, "invalid SIM" yani "geçersiz SIM" hata mesajıyla kullanıcıları
selamlıyor. İşin ilginç yanı elbette SIM
kartını bir başka telefona takan kullanıcıların bu sorunu yaşamaması ve sadece iPhone 4S'lerde bu hata mesajını alması... iPhone 4S'le 2 hafta geçirdiğini ve herhangi bir sorun yaşamadığını dile getiren Edward Sopanan isimli bir kullanıcı, güncellemenin ardından bataryasının daha hızlı tükendiğini kaydederken, SIM hata mesajını da yine bu güncellemenin ardından aldığını dile getirdi.
Telefonun yeniden başlatılmasıyla SIM sorunu düzelirken, bunun geçici bir çözüm olduğunu da söylemekte fayda var.

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
Yorumsuz.:alkis

Dumbledore

Dumbledore

Üye
İphone 5 yakındır ama fena prestij kaybetti

Ocean258

Ocean258

Üye
Arkadasa katılıyorum Kesınlıkle Yorumsuzzz..!!!! :kotu:

61semih

61semih

Üye
:aha:

emreilhans

emreilhans

Üye
Apple'nin ne yapmaya çalıştığını anlamakta güçlük çekiyorum. :S
Zaten smart phone piyasası büyüdü, applenin rakibi çoğaldı, 4 çekirdekler, 4inc üzeri ekranlar havada uçuşurken ''4S'' gibi bi ürünü sunması acayip saçma. Apple out sanırım.

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
Apple'nin ne yapmaya çalıştığını anlamakta güçlük çekiyorum. :S
Zaten smart phone piyasası büyüdü, applenin rakibi çoğaldı, 4 çekirdekler, 4inc üzeri ekranlar havada uçuşurken ''4S'' gibi bi ürünü sunması acayip saçma. Apple out sanırım.

Neymiş Steve Jobs sadelikten yanaymış.Uyan Apple:off:

memol94

Üye
sorunumuz!

Apple'ın en yeni telefonu iPhone 4S, hatalarıyla birlikte geldi. Batarya sorunun ardından bu kez SIM uyumsuzluğu nedeniyle iPhone 4S
iOS 5.0.1 işletim sisteminin yüklü olduğu iPhone 4S'lerde görülen sorun, "invalid SIM" yani "geçersiz SIM" hata mesajıyla kullanıcıları
kartını bir başka telefona takan kullanıcıların bu sorunu yaşamaması ve sadece iPhone 4S'lerde bu hata mesajını alması... iPhone 4S'le 2 hafta geçirdiğini ve herhangi bir sorun yaşamadığını dile getiren Edward Sopanan isimli bir kullanıcı, güncellemenin ardından bataryasının daha hızlı tükendiğini kaydederken, SIM hata mesajını da yine bu güncellemenin ardından aldığını dile getirdi.
Telefonun yeniden başlatılmasıyla SIM sorunu düzelirken, bunun geçici bir çözüm olduğunu da söylemekte fayda var.

ben 4s kullanıyorum öyle bir sorun yok

Lenneth

Üye
Her yıl piyasaya 1 tane telefon çıkartıyorsun, bari onuda düzgün çıkart be Apple..

JohnLemmon

JohnLemmon

Üye
sorunumuz!

olabilir tabi ki de kötü bir olay ama apple asla müşterilerini madur etmez kısa bir süre içerisinde düzeltir.

BrainFree

BrainFree

Üye
Ben bu sorunu N73 teki Lifeblog sorunu gibi görüyorum daha ne kimse uğraşır, ne de kimse gündeme getirir :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt