Yeni Arayüz TouchWiz Nature UX 2.0 Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

PriZm

PriZm

Üye

akıllı döndürme açık iken zaten ana menüde dönmüyor ki :evet: istersen seni TeamViewer QuickSupport üzerinden cihaza sokabilirim ?

Tamam eve dönünce telefonunda teamviewer aç bakalım kendi telefonumdan başka telefonu kontrol etmek nasılmış :ehe

avcitalip

avcitalip

Üye

Tamam eve dönünce telefonunda teamviewer aç bakalım kendi telefonumdan başka telefonu kontrol etmek nasılmış :ehe

şu anda evdeyim zaten ama telefondan telefona girilmiyor diye biliyorum :(

al yindede ID'yi yazayım :) : 895 923 228

PriZm

PriZm

Üye
Cümleyi yanlış kurmuşum :ehe eve dönünce derken kendimi kastetmiştim şuanda hastanedeyim :D :ehe

avcitalip

avcitalip

Üye
Cümleyi yanlış kurmuşum :ehe eve dönünce derken kendimi kastetmiştim şuanda hastanedeyim :D :ehe

:hmmm geçmiş olsun hayırdır ? :) ben 12:00 gibi evden çıkacağım ve akşam üzeri kaç gibi dönerim bilemiyorum sen kaç gibi müsait olursun ? :)

PriZm

PriZm

Üye

:hmmm geçmiş olsun hayırdır ? :) ben 12:00 gibi evden çıkacağım ve akşam üzeri kaç gibi dönerim bilemiyorum sen kaç gibi müsait olursun ? :)

MR, Kan tahlili, tomografi vs.

Sonuç ise tiroidler max temposundan hızlı çalışıyormuş.Sorun var yada yokmu bilmiyorum ama normal yaşamaya devam :ehe

PriZm

PriZm

Üye
Ben müsait oldugumda bu konuya yazarım :)

avcitalip

avcitalip

Üye

MR, Kan tahlili, tomografi vs.

Sonuç ise tiroidler max temposundan hızlı çalışıyormuş.Sorun var yada yokmu bilmiyorum ama normal yaşamaya devam :ehe

sen galaxy s'e overclock yaparken yanlışlıkla kendine'de overclock yapmışsındır :ehe şaka bir yana geçmiş olsun,kilolumusun peki ?

- - - Eklendi - - -

Ben müsait oldugumda bu konuya yazarım :)

tamam kardeşim,ben 17:00'dan önce eve gelemem yalnız :oke:

PriZm

PriZm

Üye

sen galaxy s'e overclock yaparken yanlışlıkla kendine'de overclock yapmışsındır :ehe şaka bir yana geçmiş olsun,kilolumusun peki ?

- - - Eklendi - - -

tamam kardeşim,ben 17:00'dan önce eve gelemem yalnız :oke:

:ehe

Tam tersine.Geçen yıla göre 5-8 kilo daha hafifim :ehe

avcitalip

avcitalip

Üye

:ehe

Tam tersine.Geçen yıla göre 5-8 kilo daha hafifim :ehe

troidler yüzüne işte,aslına bakarsan bence iyi birşey,ben 96 KG falanım ve bir türlü zayıflayamıyorum çokta yemiyorum metobolizmam yavaşmış öyle diyorlar :evet:

PriZm

PriZm

Üye

troidler yüzüne işte,aslına bakarsan bence iyi birşey,ben 96 KG falanım ve bir türlü zayıflayamıyorum çokta yemiyorum metobolizmam yavaşmış öyle diyorlar :evet:

Bense 65-68 kilodan 58 e düştüm :hmmm

PriZm

PriZm

Üye
Neyse konumuz sağlık değil :ehe

PriZm

PriZm

Üye
Telefondan kontrol etmeye çalışıyorum biraz zor :D

PriZm

PriZm

Üye
şimdi pc yi açtım daha kolay olacaktır S-Pen biraz sönük kaldı bu durum için :ehe

PriZm

PriZm

Üye
bağlantı hatası veriyor talip :hmmm

Üst Alt