Yeni Anycool F899

Sponsorlu Bağlantılar

leocan

leocan

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Anycool F899
Evet sevgili Maxicep takipcpsi. Size yeni çıkan ANYCOOL F899 namı değer FLYING seri telefon ile tecrübelerimi ileteceğim.

• Başta Z1 de olduğu gibi karşı ses az gelmiyor sonderece berrak ve gür.
  • :heyo:En göze çarpan özelliği nokia nın son serilerinde kulanduğı ince uclu şarj cihazı ile şarj olma imkanı.(Zor durumda her yerde bulabileceğiniz şarj imkanı)
  • Küçük ince ve makul boyutlarda günlük hayatınızda rahat kullanma imkanı.
  • Hareket sensörleri ile resimleri ve temaları tel. sallıyarak değiştirme özelliği.
  • :oke:Diğer anycool larda olmayan çalarken sessize alma (Reddetmeden) buda arte serisinde olduğu gibi tel. ters çevirmeniz yeterli.
  • Televizyon seyrederken yan çevirdiğinizde görüntünün yan dönmesi.
  • :oke:Menüleri vista arayüzü gibi 3 boyutlu değişmesi.
  • Gür ve net dış (Zil) sesi.
  • Çift kamera 640x480pix. fakat net.(Gündüz çekimleri harika)
  • Sıfır tuşu satandart tuş takım yerinde. (Çin tel. sağ ortada oluyor genelde.)
  • İstediğiniz zamanda otamatik kapanma. (5dk. 1 kontür uygulamarı için.)
  • :oke:Otomatik tuş kiliti Ipohone gibi ekranda parmağınızı sürterek açma.
  • :oke: Sim kartınızı taktığınızda WAP ve MMS ayarları servis sağlıyıcınızdan otomatik yükleme geliyor. (Tüm anycool serileri kullandım ilk kez bu tel. de bunu yaşadım)
  • Menü iconları Nokia nın alışık olduğumuz şekilde.
  • MP4 oynatma.
  • Uçuş modu. 3 Bant (Tüm dünya genelinde kullana bilme.)
Bunlar şuana kadar edindiğim tecrübeler. Daha sonra devam edeceğim. Bu arada ANYCOOL T830 da tanıtmaya çalışacağım.

Ben 818, 828, 838 parlak tuşlu, 838i 3.2pix, Z1, T830 ve F899 kullandım. En sorunsuz olanı 818,T830 ve F899 almanızı tavsiye ederim.

byanderson

byanderson

Üye
arkadaşım iyi hoşta bunların resimlerini bir görsek

amc_orkon

Üye
telefonu nereden aldın ?
ne kadar ?

mert32

Üye
Hayır yanlış söylüyorsun ben anycool z1 kullanıyorum. sesi f899 dan daha güzel...

sanin

Üye
bunlara göre oyunlar var mı ben f899 kullanıyorum gayet memnunum ama oyun az olması canımı sıkıyor varsa lütfen bilgi verin

sametyelman

sametyelman

Üye
İyi güzel söylemişsinde ilk olarak baş ağrısını pek anlayamadım alakasız gibi 10 dakka konuşmayada bızım kontorler yetmez be arkadaşım valla öğrenci adamız önüne gelenle 10 dakka konuşsak olmaz bu iş kampanyalarda bı yere kadar sonra cepten herşey:)

Üst Alt