Öneri Yeni alacagim Box icin onerileriniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Egehan42

Egehan42

Üye
    Konu Sahibi
Yeni alacagim Box icin onerileriniz.
Merhaba arkadaslar
Bir tane box alcam, z3x diye dusundum yani daha once kullandigim box buydu. Ama o box kullanirken bazen cozumleyemedigimiz durumlarda octoplusun yardimina kosuyorduk, genel anlamda ise z3x isimizi goruyordu. Aktiveli degildi fakat.
Simdi yeniden bi sistem kuruyorum, sizin oneriniz ne olur ? Genellikle andorid samsung agirlikli cihazlarin repair yazilim unlock gibi islemleri icin onereceginiz box varmi, yada su box z3x ve octoplus dan iyidir diyeceginiz?
Aktiveli full alcam almisken tam olsun diyorum ee malum bi o kadar da para vercez, gorusleriniz onemli benm icin. Iki tane alma sansim olsa z3x ve octoplus aktiveli almayi dusunurdum, siz ne onerirsiniz, ozellikle kullanicilari hangi box u onerirler?

karayel90

karayel90

Üye
Bu konularda pek iyi değilim ama galiba bu brick cihazlar için ve daha farklı işlemlerde bundan para kazanmak için kullanacaksınız galiba

Üstteki sayfada LG-Samsung-Sony-HTC gibi üreticilerin son cihazlarına destek verildiği söyleniyor bu boxun tabi pek iyi değilim dediğim gibi bu konularda zx3 tabanlı olduğu yazılmış bi incelemenizi öneririm
Yetkili satıcısı türkiyede varmış ayrıntıları burdan öğrenmeye çalışın
Bide düzenli firmware update ve cihaz destek güncellemeleri hangisi daha iyi ve en yeni modelleri veriyor onlarıda bi inceleyin

Son düzenleme:

Üst Alt