yedek parca

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
yedek parca
arkadaslar n9 mun ustundeki sarj kapagi kirildi nerden bulabilriz yardimci olursaniz sevinirim

Seglopsi

Seglopsi

Üye
klasik n9 sorunu. ararsan telefon parcalari satan birilerinde bulabilirsin.

pRime.

pRime.

Üye
klasik n9 sorunu. ararsan telefon parcalari satan birilerinde bulabilirsin.
klasik bir sorun değil, düzgün kullanırsanız kırılmıyor. bir tek içeri doğru eğilme sorunu var.

- - - Eklendi - - -

nokia servisine verirsen yenisini takarlar büyük olasılıkla ya da ebayden parça alıp aşağıdaki video'daki gibi kendin değişebilirsin.
[video=youtube;177nHzZnaLg]https://www.youtube.com/watch?v=177nHzZnaLg[/video]

dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
ustatlarim cok tesekkur ederim ins alip takicam istanbula bi baktiriyorum sanirim orda kasayla beraber satiyorlar 60- 80 tl arasi

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
ustatlarim cok tesekkur ederim ins alip takicam istanbula bi baktiriyorum sanirim orda kasayla beraber satiyorlar 60- 80 tl arasi

Bende sordum teknik servise aynı şekilde kasayla birlikte takılıyormuş :( iyide kasayla tümleşik degilki dedim usb cover kolayca çıkıyor o kadar masraf çıkarmayın insana diye azarladım :D

meg1ddo

meg1ddo

Üye
kasa orijinal kasa mı? 60-80 tl dediğiniz? benim N9 siyah, ben mavisini istiyordum bulamadım zamanında, eğer 60-80 tl ise ve orijinal ise ben alabilirim.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
kasa orijinal kasa mı? 60-80 tl dediğiniz? benim N9 siyah, ben mavisini istiyordum bulamadım zamanında, eğer 60-80 tl ise ve orijinal ise ben alabilirim.

dawid'in dedigi kasayı bilmiyorum ama ben nokia care'e sordum masraflı olur dedi orjinal kasa fiyat belirtmediler maalesef

dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
earkadaslar ben gittigidiyorda gordum orjinalmi bilmiyorum o yuzden istanbula giden bi arkadasa baktiriyorum bu arada eskisehir nokia care 150 tl istedi

nokıa_6220

Üye
earkadaslar ben gittigidiyorda gordum orjinalmi bilmiyorum o yuzden istanbula giden bi arkadasa baktiriyorum bu arada eskisehir nokia care 150 tl istedi

n9 un kendi 150TL etmez. Ben o kadar para vermem..N9 için satmak istiyorum alıcı bileyok.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
n9 un kendi 150TL etmez. Ben o kadar para vermem..N9 için satmak istiyorum alıcı bileyok.

ilk defa N9 u kotuleyen birini gordum, ikinci bi hattim olsa gider 1350 tl'ye bi N9 daha alirdim hatta daha da param olsa 3. bi N9 daha alirdim, telefonun durusundaki asalet ve guzellik bile N9 almak icin yeterli nedendir ;)
alici bulamaman da cok normal bir durum bence, cunku N9 siradisi bir telefon herkes kullanamaz, bir telefona alici bulamaman o telefonun kotu veya degersiz oldugu anlamina gelmez ;) zira bana gore Meego dunyanin en estetik en kullanisli isletim sistemi, N9 da dunyanin en yakisikli telefonu.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
:oke:

Seglopsi

Seglopsi

Üye
ilk defa N9 u kotuleyen birini gordum, ikinci bi hattim olsa gider 1350 tl'ye bi N9 daha alirdim hatta daha da param olsa 3. bi N9 daha alirdim, telefonun durusundaki asalet ve guzellik bile N9 almak icin yeterli nedendir ;)
alici bulamaman da cok normal bir durum bence, cunku N9 siradisi bir telefon herkes kullanamaz, bir telefona alici bulamaman o telefonun kotu veya degersiz oldugu anlamina gelmez ;) zira bana gore Meego dunyanin en estetik en kullanisli isletim sistemi, N9 da dunyanin en yakisikli telefonu.

blackberry10 meego'nun tamamen kopyasi gibi bisey olmus. gordunuz mu reklamlarda?

pRime.

pRime.

Üye

blackberry10 meego'nun tamamen kopyasi gibi bisey olmus. gordunuz mu reklamlarda?

ubuntu gibi. bunu ben apple'ın ipad'i çıkardıktan sonra bir sürü kopyasının çıkmasına benzettim. :)

dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
blackberry deki adamlar meego nun ne kadar kullanisli oldugunu anlamislar umarim herkes anlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...