Yazılım silme

Sponsorlu Bağlantılar

kdrpillar

Üye
    Konu Sahibi
Yazılım silme
nokia 6600 VAR ANCAK KURDUĞUM BAZI GEREKSİZ PROGRAMLARI BİR TÜRLÜ SİLEMİYORUM DOSYA YÖNETİCİSİNDEN DENEDİM OLMADI. YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM.

kdrpillar

Üye
    Konu Sahibi
...............................

Alive

Alive

Üye
Originally posted by kdrpillar@Oct 10 2005, 03:13 PM
nokia 6600 VAR ANCAK KURDUĞUM BAZI GEREKSİZ PROGRAMLARI BİR TÜRLÜ SİLEMİYORUM DOSYA YÖNETİCİSİNDEN DENEDİM OLMADI. YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM.
[post=187973]Quoted post[/post]​

F-explorerdan silebilirsin..Silinmiyorsa (Klasik alive önerisi) ''appmandan kill app de gitsin..Odamı olmadı çak formatı olsun bitsin :artı:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Bunun için iki konu açmana gerek yoktu.

Arkadaşımızın dediği dosya yöneticisinden E:/ system / apps / orada bulunan programlardan hangisini silmek istiyorsan silebilirsin ama program arka planda çalışıyor olabilir menü tuşuna basılı tut ve arka planda çalışan programları kapat.

Alive

Alive

Üye
Originally posted by kdrpillar@Oct 10 2005, 03:18 PM
ARKADAŞLAR NOKIA 66OO VAR ELİMDE VE BAZI GEREKSİZ PROGRAMLARI SİLMEK İSTİYORUM DOSYA YÖNETİCİSİNDEN DENEDİM AMA YAPAMADIM NE YAPMAM GEREK YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM...
[post=187976]Quoted post[/post]​

Arkadasim neden aynı konuya iki baslık acıosun..Kafa iyimi :wacko: Cevabı yazdıkya.. :off:

wapcimor

Üye
ilk önce uygulama yöneticisine gir ordan silecegin uygulamanın üzerine gel secenek kaldır de.olmassa arkadasların söylediklerini yaparsın. ;)

BRKNSR

BRKNSR

Üye
hiiç uğraşma FORMAT at derim

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Format.! :eksi :eksi:

wapcimor

Üye
arkadaslar durun bi .dosya yöneticisi filan diyo.heralde 6600 ın kendi dosya yöneticisinden silmeye calısıyo.sizde hemen format yazmıssınız.

shrek15

Üye
ai bendede nı dorun var ms dos programı yüklemişim ynlıslıkla hafız krtı çılmıyor ne yapacağım lütfen yardım kimse varsa

Üst Alt