Yazılım güncellemede Microsoft Apps Kalktı mı?

• 20 Eylül 2012
  • 878 Okunma
  • 14 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar her gün iki kere yazılım güncellemeye girer bakardım fp2 ya da yeni güncelleme var mı diye ve dün akşamdan beri microsoft apps güncellemesi gözükmüyo. Ha gelmeyeceğinden değil benden başkasına oldu mu diye meraktan soruyorum çünkü yakında fp2 çıkacak ve telde gözükmeme olasılığı var. Bir bakar mısınız siz de microsoft apps güncellemesi var mı?

Yazan: @@DiAbLo@@
  2. ben 603 kullanıyorum 2 gün önce 47 mblik microsoft office ve sosyal ağlar guncellemesi geldi:)

3. Zaten fp2Yle beraber gelir o

4. bende duruyo

5. bende gözüküyordu güncellemedim şuanda gözükmüyor konuyu görünce fark ettim

6. kalkmış bende iki gündür görünmüyor

7. Ben de güncellemiştim sürüm m.apps 2.01

8. Güncellemiyordum ben hep sorun çıkarıyordu diye. İki gündür yok. Demek ki bu sorun sadece bende yokmuş. İyi de bunu kaldırmalarındaki amaç nedir. Tamam fp2 ile gelcek ama gelince ben yine güncelleyip hard format atacam gibi. Microsoft apps programı çok saçma bi işe yaradığı yok vallaha

9. Bence m.office mobile uygulaması olsa yeter.

10. Bende sms sorunu yaptı. İki kere yükledim ikisinde de hard format attım. Artık hayatta yüklemem

11. bende 3 gundur hiç güncellem yok birde telefon sürekli sms atıyor bir yerlere ucrette gitmiyor anlamıs değilim.

12. bahsedilen microsoft apps uygulamasını nerden indirebilirim adres olarak bilen var mı ?

13. Kardeş forumda bile var. ama tafsiye etmem msj sorunu yapıyor

14. magaza'da var aratınca çıkar

15. Buradan indirebilirsin

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/11/2018 - 14:42