Yazılım güncellemede Microsoft Apps Kalktı mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Yazılım güncellemede Microsoft Apps Kalktı mı?
Arkadaşlar her gün iki kere yazılım güncellemeye girer bakardım fp2 ya da yeni güncelleme var mı diye ve dün akşamdan beri microsoft apps güncellemesi gözükmüyo. Ha gelmeyeceğinden değil benden başkasına oldu mu diye meraktan soruyorum çünkü yakında fp2 çıkacak ve telde gözükmeme olasılığı var. Bir bakar mısınız siz de microsoft apps güncellemesi var mı?

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
ben 603 kullanıyorum 2 gün önce 47 mblik microsoft office ve sosyal ağlar guncellemesi geldi:)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Zaten fp2Yle beraber gelir o

u_cosar

u_cosar

Üye
bende duruyo

AHMED...

AHMED...

Üye
bende gözüküyordu güncellemedim şuanda gözükmüyor konuyu görünce fark ettim

metyuu

metyuu

Üye
kalkmış bende iki gündür görünmüyor

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Güncellemiyordum ben hep sorun çıkarıyordu diye. İki gündür yok. Demek ki bu sorun sadece bende yokmuş. İyi de bunu kaldırmalarındaki amaç nedir. Tamam fp2 ile gelcek ama gelince ben yine güncelleyip hard format atacam gibi. Microsoft apps programı çok saçma bi işe yaradığı yok vallaha

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bence m.office mobile uygulaması olsa yeter.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Bende sms sorunu yaptı. İki kere yükledim ikisinde de hard format attım. Artık hayatta yüklemem

tarxhn

tarxhn

Üye
bende 3 gundur hiç güncellem yok birde telefon sürekli sms atıyor bir yerlere ucrette gitmiyor anlamıs değilim.

nopapeny

nopapeny

Üye
bahsedilen microsoft apps uygulamasını nerden indirebilirim adres olarak bilen var mı ?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş forumda bile var. ama tafsiye etmem msj sorunu yapıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt