yazılım güncelleme

• 1 Nisan 2013
  • 860 Okunma
  • 16 Cevap

1. Arkadaşlar şuan telefondaki en son sürüm var güncellenmiş. ben bu sürümü tekrar nasıl yükleyebilirim ufak tefek hataları gidermek adına noia suitede yeni bir güncelleme bulunmamaktadır diyor dogal olarak yüklü oldugu için ?

Yazan: adnan55
  2. nokia suite de yeniden yükle seçeneği olması lazım...

3. işte öyle bir seçenek bulamadım

4. Nokia Software Updater programında da tekrar yükle seçenegini bulamadım ne yapmam lazım arkadaşlar ?

5. nokia suite'de vardir emin misin olmadigina. yazilim guncellemeleri bolumunde olmasi gerek.

6. suite girdigimden yeni bir güncelleme yok diyor güncellemeyi tekrar yükle yok

7. yazilimi tekrar yukle gibisinden bir secenek olmali. olmadi bulamadin flash atmayi dene.

8. flash benim için çok zor :(

9. sen samsunlu musun?

- - - Eklendi - - -

birde suanda ikametin samsun'da mi?

10. aynen kardeşim samsunluyum ve samsunda ikamet ediyorum...

11. bende samsundayim. idare edebilirsen birkac hafta daha, samsunda bir kafede flash atabilirim telefonuna. mesela meydanda simitcenter+ musait..

ee neresindensin samsun'un :)

12. olabilir yani güzel fikir samsun ilkadım ben siz ? :)

13. ben bafradayim da hergun geliyorum. malum okul var. :)

14. o zaman haberleşiriz :)

15. ıyı gunler ben ABD den ıphone 4s aldım pasaporta felen ıslendı fakat yazılım guncellemesı yapamıyorum oyun yukleyemıyorum ve olan gereksız şeylerı de kaldıramıyorum naptıysam olmadı sanırım cydıa uzerınden kurulmus fakat kalkmyo cydıa gırdıgımde sadece hafıza kartının içerigını gorebılıyorum ne olur yardım edın sımdıden tesekkurler .

16. bu sorunu iphone ile ilgili foruma yazarsaniz birileri yardimci olacaktir.

17. tesekkurler

Yüklüyor...
21/09/2018 - 18:39