Galaxy S6 Edge Yazılım güncelleme Sorunu

Merhabalar,
smart switch ve kies de acil durum kurtarma ve cihazı başlatma durumuna getirme işlemlerinin her ikisinde de s6 edge %95'de kalıyor. Bende yazılım kaynaklı bir sorun olabileceğini düşünüyorum ama yükleyebilenler olduğu için acaba bir çözüm yolu bulan var mı diye sormak istedim.

Konu Sahibi
Ben öyle yaptım önce geçmiş olsun o şekilde kalacak %95 ten ileri gitmeyecek... 2. Olarak çözümünü buldum. Yeşilcin diye bir site var ordan Sm-g925FQ model kodlu android 6.0.1 rom indirin odin ile flashlayın daha sonra kiesten veya ota dan güncelleme yapın

Teşekkür ederim. Şimdi 6.0.1'i flasladım. birazdan kiesten güncellemeyi deneyeceğim.

Sakın aynı şekilde acil durum denemeyin işe yaramaz güncelleme bildirimi gelince yapın
Üstadım bir sorum olacak. Cehaletimi mazur görün. Şimdi bu avrupa veya kıbrıs 4 parça romunu indirip Türkiye 4 parça romunun içindeki csc ile flashlasak herhangi bir sorun olur mu?

Konu Sahibi
Üstadım bir sorum olacak. Cehaletimi mazur görün. Şimdi bu avrupa veya kıbrıs 4 parça romunu indirip Türkiye 4 parça romunun içindeki csc ile flashlasak herhangi bir sorun olur mu?
Model kodu tr de özel fq modeli yüklemek istediğiniz rom hangi ülkeye ait ise o ülkedeki modele bakın işlemci ve özellik farkı yoksa sorun olmaz csc değiştirerek te o ülkenin güncellemelerini alırsınız ama şu var cihaz garantili ise tekrar tr romuna dönene kadar garanti dışı kalır