Yazıcımı şuana kadar hiç kullanamadım !

Sponsorlu Bağlantılar

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Yazıcımı şuana kadar hiç kullanamadım !
Arkadaşlar Lexmark Z645 Yazıcım var şuana kadar sağdece 1 kere adımı yazdırttırabildim birdaha hiç kullanamadım Kartuşlarda mürekkep var hiç kullanılmadı yani sorun ne olabilir Lütfen allahınızı severseniz yardım edin (5 senelik var ama hiç kullanmadım)

xmanyak

xmanyak

Üye
Eğer kartuşlarınızı içinde bıraktıysanız kullanılmadığı için kurumuş olabilirler genelde öyle olur ancak daha kötü bir senaryo mürekkep içinde durduğu için yazıcınızın mürekkep kanallrını tıkamış olabilir.Başka bir kartuşla deneme imkanınız varsa bir deneyin derim ancak bunun için yeni kartuş almayın yazıcıda bozulmuş olabilir.Nasıl kullanamıyorsunuz yazıcınız biraz detay alabilirsem daha iyi olur.
Misal;
kartuş değişmeli diyor.
yazıcıyı görmüyor
vs. vs.

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Eğer kartuşlarınızı içinde bıraktıysanız kullanılmadığı için kurumuş olabilirler genelde öyle olur ancak daha kötü bir senaryo mürekkep içinde durduğu için yazıcınızın mürekkep kanallrını tıkamış olabilir.Başka bir kartuşla deneme imkanınız varsa bir deneyin derim ancak bunun için yeni kartuş almayın yazıcıda bozulmuş olabilir.Nasıl kullanamıyorsunuz yazıcınız biraz detay alabilirsem daha iyi olur.
Misal;
kartuş değişmeli diyor.
yazıcıyı görmüyor
vs. vs.
Yazıcda bozukluk yok Bilgisayar yazıcıyı okuyor Driver de yüklü Bir şey yazdırıyorum ama Yazı çıkmıyor kağıda boş yazıyor Bence sorun kartuşta snce ?

mcnpl4

mcnpl4

Üye
kartusun ici kurumus

mcnpl4

mcnpl4

Üye
temizliyorlar onu ve tekrar dolduruyorlar. kartus dolumu yapan bi yere gotur. yada para bayilip kartus alabilirsin ama birinci daha iyi bi yontem

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
mcnpl4

mcnpl4

Üye
kartus dolumu yapan heryer yapabilir. bazi kirtasiyeler de yapiyor

xmanyak

xmanyak

Üye
eğer kartuşlarınızın üstende tek kullanımlık (use once ) gibi birşey yazıyosa yada doldurulamaz (no fill) gibi doldurtsanızda işe yaramaz doldurtmadan önce bir sorun derim

• Beğen
Tepkiler: Darqos
restmod

restmod

Üye
Kurumus murekkep buyuk ihtimal ilik bi suyun icine koyup bi saat kadar bekletip dene olmazsa degistirmen gerek

• Beğen
Tepkiler: Darqos
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt