yazıcımı kuramıyorum yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilal66900

Üye
    Konu Sahibi
yazıcımı kuramıyorum yardım
üslerim ve tertiplerim

elimde bir yazıcı var ama birisinden aldığım için kurulum cd si yok yazıcı hl-2040 laser printer

şimd kablolarını filan bagladım açtım ama denetim masasında şöyle bir şey gosteriyor

ve bir şeyi çıkartmak istidegimde (ctrl-p yani) çıkarma yeri açılıor ama yazdıra tıkladıgımda şu hatayı alıyorum

yazdıra tıklıyorum şimdi

printer not activited error code -41

ne yapmam lazı yarına ödevim yetişecek yoksa ''0'' alırım

şimdiden teşekkürler...
:confused:​

- - - Eklendi - - -

güncelll

Teom@n

Teom@n

Üye
Kurulum CD'si olmamasi problem degil. Yazicin hakkinda ayrintili bilgi vermelisin;

-Marka
-Model
-Seri No gibi.

Verdigin Model numarasindan Brother marka yazici oldugunu tahmin ediyorum. Eger oyleyse asagidaki linkten driverini indir ve kur.

printer clinic

Üye
printerclinic.net
ELMAKSER LTD | Printer clinic *** Yazıcı Fotokopi Faks Tamir Servisi Ankara .

İşletim sistemine göre kurulum yapılması gerekiyor. Driver kurulumunda hata var. XP, Win7 veya Vista için uygun driver 'i bul. Yeniden yükle. Win7 için önce driver'i kur. Sonra Restart yap. Sonra yazıcıyı usb den bağlantısını yap.

ANKARA İÇİ TÜM SEMTLERE ÜCRETSİZ SERVİS !
ARIZA TESBİTİ ÜCRETSİZDİR !

Hp,,Xerox,Samsung,Oki,Lexmark,Brother,Epson,Panasonic,Canon,Kyocera,Konica,Sharp,Ricoh.

Tags:printer yazıcı tamir servisi ankara,yazıcı tamir ankara,printer servis ankara,yazıcı servis ankara,printer tamir ankara,hp yazıcı servisi ankara,hp printer tamiri ankara,xerox printer servisi ankara,xerox yazıcı tamiri ankara,samsung printer yazıcı servisi ankara,samsung yazıcı tamiri ankara,lexmark printer yazıcı tamir servisi ankara,brother yazıcı printer tamir servisi ankara,oki printer tamir servisi ankara,toner kartuş dolum dolumu ,kızılay, ulus, sıhhıye, tunalı, cebeci,oran,turan güneş,atatürk bulvarı,mamak,ümitköy,konutkent,bahçeli,emek,dışkapı,ankara,toner dolumu rüzgarlı,ankara,lazer yazıcı tamir,ulus,ankara,faks tamiri ankara,faks servisi ulus,ankara,brother yazıcı toneri,ankara,oki printer toner, ankara,yıldız,etlik,keçiören,hasköy,dikmen,balgat,öveçler,gölbaşı,çukurambar,maltepe,gmk,a paşa,beysukent,bilkent,birlik mahallesi,gop,k dere,kavaklıdere,ankara,tunalı hilmi,caddesi,cinnah,atakule
hp lazer yazıcı printer tamir tamiri servis servisi çankaya, ulus, sıhhıye, kızılay, tunalı,yıldız,cebeci,ümitköy,mamak,keçiören,ankara
xerox lazer yazıcı printer tamir tamiri servis servisi çankaya,ulus, sıhhıye, kızılay, tunalı,yıldız,cebeci,ümitköy,mamak,keçiören,ankara
samsung lazer yazıcı printer tamir tamiri servis servisi çankaya,ulus,sıhhıye,kızılay,tunalı,yıldız,cebeci,ümitköy,mamak,keçiören,ankara

brother lazer yazıcı printer tamir tamiri servis servisi çankaya,ulus,sıhhıye,kızılay,tunalı,yıldız,cebeci,ümitköy,mamak,keçiören,ankara
oki lazer yazıcı printer tamir tamiri servis servisi çankaya,ulus,sıhhıye,kızılay,tunalı,yıldız,cebeci,ümitköy,mamak,keçiören,ankara
lexmark lazer yazıcı printer tamir tamiri servis servisi çankaya,ulus,sıhhıye,kızılay,tunalı,yıldız,cebeci,ümitköy,mamak,keçiören,ankara
epson lazer yazıcı printer tamir tamiri servis servisi çankaya,ulus,sıhhıye,kızılay,tunalı,yıldız,cebeci,ümitköy,mamak,keçiören,ankara
panasonic lazer yazıcı printer tamir tamiri servis servisi çankaya,ulus,sıhhıye,kızılay,tunalı,yıldız,cebeci,ümitköy,mamak,keçiören,ankara
canonlazer yazıcı printer tamir tamiri servis servisi çankaya,ulus,sıhhıye,kızılay,tunalı,yıldız,cebeci,ümitköy,mamak,keçiören,ankara
kyocera lazer yazıcı printer tamir tamiri servis servisi çankaya,ulus,sıhhıye,kızılay,tunalı,yıldız,cebeci,ümitköy,mamak,keçiören,ankara
toner dolum dolumu kızılay,sıhhıye,ulus,rüzgarlı,cebeci,tunalı,hilmi,atatürk bulvarı,ümitköy,konutkent,turan güneş,yıldız,oran,birlik mahallesi,esat,mamak,emek,bahçelievler,bahçeli,balgat,öveçler,çukurambar,maltepe,keçiören,etlik,çubuk,hasköy,gölbaşı,ayrancı,hoşdere,çetin emeç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt