yazıcı problemi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

togay90

Üye
    Konu Sahibi
yazıcımın modeli canon ip1800
yazıcı bilgisayarıma direk olarak bağlı. donanımı bilgisayarıma taktığımda donanım bulma sihirbazı "yazıcı adı geçersiz" diye hata veriyor. driver ı manuel olarak yüklediğimde ise en son aşamada aynı hatayı veriyor. donanımla birlikte gelen cd de yüklemeyi eksiksiz yapıyor fakat yazıcı listesinde yazıcımı göremiyorum. yardımcı olursanız sevinirim
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt