Yazıcı paylaşımı ve gerekli ayarlar nasıl yapılır? - wifi desteği olmadan telefonunuzdan çıktı alın- videolu anlatım


cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
bu videoda yazıcıda wifi desteği olmasa da nasıl bilgisayarınız üzerinden diğer cihazlar paylaşım yapıp çıktı alabileceğinizi gösterdim:) iyi seyirler...
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
  • Beğen
Tepkiler: sinan yüksel, Mesut Aktaş, Exfat ve 1 kişi daha
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt