Yazarken ben ağladım okurken sen ağla ..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kum kзđiśi

kum kзđiśi

Üye
Yazarken ben ağladım okurken sen ağla ..
Anlatamadıysam sözlerimle sana bu aşkı bu kalbi al yanına o anlatsın sana..

Hiç sözlerimi dolandırmayacağım. Romantik kelimelerim yağmur damlasından ince düşüncelerim tükendi artık. İçimden geldiği gibi yazacağım. En net kelimelerle en süssüz harflerimle en ağır duygularımı anlatacağım.

Sözlerimin gözlerinin derinliğinde kaybolduğu yerdeyim. Duygularımın boğazıma düğümlendiği noktadayım.

Çıkartıp kalbimi koyacağım masaya. Al diyeceğim al ve git. Ellerimle sökeceğim kalbimi bedenimden kanlar damlarken masaya al diyeceğim. Eğer gidiyorsan bir yere bu kalbi de al öyle git.

Zaten aldın tüm kalbimi beynimi hücrelerimi kendine aşık ettin şimdi gideceksen bu kalbi bu et parçasını da al öyle git. Sensiz yaşabilirsem kalpsiz de yaşayabilirim.

Tek bir söz söyleme artık gitmek geçiyorsa aklından masadan kanları damlayan bu kalbi de al öyle git. Anlatamadıysam sözlerimle sana bu
aşkı bu kalbi al yanına o anlatsın sana..

Susturabileceksen içindeki sesi kırılmayacaksa kolun kanadın kopmayacaksa papatyadan yaprakların al bu kalbi de öyle git. Senin için döktüğüm yıldız tozlarının sana aşık ruhumun yazdığım tüm yazıların kaynağı bu kalbimdi onu da yanında götür ve öyle git.

Al bu kalbi git gidebileceğin kadar uzağa yazarken ben ağladım okurken de sen ağla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...