Yavaş uzayan tırnaklarınıza ve bakımsız tırnak etlerinize artık Sally Hansen çare olacak! Hem de sad

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pure Life

Pure Life

Üye
    Konu Sahibi
Yavaş uzayan tırnaklarınıza ve bakımsız tırnak etlerinize artık Sally Hansen çare olacak! Hem de sad
SALLY HANSEN’LA BİR KALEMDE TIRNAK BAKIMI!
Yavaş uzayan tırnaklarınıza ve bakımsız tırnak etlerinize artık Sally Hansen çare olacak! Hem de sadece tek bir kalemde… Maximum Growth Cuticle Pen pratik kalem formülü ile tırnak bakımınızı vakit kaybetmeden keyifle yapmanızı sağlıyor. Pratik kalem formülü içeriğindeki Flouride, A, E ve C Vitaminleri, Pro Vitamin B5 ve Aloe Vera ile kuru, sertleşmiş tırnak etlerinizi yumuşatarak, acı veren şeytan tırnaklarının oluşumunu engellemeye ve zayıf, kırılgan, yavaş uzayan tırnaklarınızı derinlemesine nemlendirerek beslemeye yardımcı olur. Yağlı bir his bırakmadan, yumuşak, pürüzsüz, sağlıklı tırnak etleri ve uzun, güçlü tırnaklara kavuşmanızı destekler.
Sally Hansen Maximum Growth Cuticle Pen Fiyat: 29.50

• Beğen
Tepkiler: ebuş...
ebuş...

ebuş...

Üye
pek bana göre değil tırnaklarımı yiyiyorum :( ama iki elimdede serçe parmaklarla yüzük parmaklarımın tırnklarını uzattım yemedim (çok direndim :P) yavaş yavas bırakıcam yemeyi uzayıncada cansız uzuyor inşallah tamamen bırakınca denerim bunu :P

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt