Yasaklım...Yasaklımsın,Haramımsın,Ulaşılmaz Hayalimsin Sen...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Love Prince

Love Prince

Üye
    Konu Sahibi
Yasaklım...Yasaklımsın,Haramımsın,Ulaşılmaz Hayalimsin Sen...
Yazmadıklarım,yazamadıklarım ve yazmamam gerekenler,sana sunduklarımın yanında öylesine hiç kalır ki şaşarsın....içerlerden yığın yığın,öbek öbek gelen bir çığ gibi dışarı çıkmak için saldıran duygular,düşünceler nasılda tıkanır kalır boğazımda....sanki dilim müebbet suskunluğa mahkum ve temyizi yok bu mahkemenin.....ellerim,ellerim birbirlerine bile yabancı sanki....gözlerimde yasak bakışların vicdani çığlıkları...yüreğimde sanki herşey boşalmışda birtek sen kalmışsın gibi bir hasret fırtınası...yangınların ortasında çıkışsız, susuz kalmış bedenim....ve ruhum..ruhum koskoca bir adada terkedilmiş bir çocuk gibi ürkek,bir çocuk gibi korku dolu ve bir çocuk gibi çaresiz...

yasaklımsın,haramımsın,ulaşılmaz hayalimsin sen....

korkularımın,yalnızlığımın,suskunluğumun,küskünlüğ ümün harmanısın sen....
"senin" mutluluğundan başka bir amaç,başka bir beklenti yok bu buruk yürekte...
sendeki sen sendedir,bendeki ben nerde kimbilir;ben,bendeki beni zaten es geçmişim....
ne dünümdeydin,ne bugünümde,senli yarınlar hayalin ta kendisi,ben benli yarınlardan geçmişim....

Sevgilinin adını sorduğumda verdiğin cevap yüreğimi büktü…. Nasıl derdim sana olan aşkımı sana olan hislerimi neler neler dökülüyor içimde şu an neler neler çağlıyor yüreğimde…bunu anlamanı beklemiyorum sense her şeyden habersiz neden bunu bilmiyor diyorsun esas bilmeyen sensin…

Bir bak aynaya demek geçiyor içimden şu an ama söyleyemiyorum nedense büktün yüreğimi kördüğüm attın sanki şu anda o yüzden yüreğimi körledim sayende kör ve dilsiz artık….

Sayende dünyayı görmek isterdim senin gözünle senin ruhunla.. sana ruhum canım dememek için kendimi zor tutuyorum..

alıntıdır...

• Beğen
Tepkiler: Lord_oF_Dark ve -YARINIYOK-
-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
teşekkürler çok güzel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt