Yasaklı sitelere ve Twitter'a gir onavo protect


silivriserdar

silivriserdar

Üye
    Konu Sahibi
Bu VPN değiştiri ile arkadaşlar istediğiniz yasaklı sitelere girebilirsiniz. Ve istediğiniz zaman aktif yasa pasif yapabilirsiniz. Apple mağazada ücretsiz olarak bulunmaktadır. Sadece indirip kurun aktif edin yeter. Üstte VPN diye yazar. Kolay gelsin.

Free VPN - Onavo Protect on the App Store on iTunes

 
Yönetici tarafından düzenlendi:
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Eksik içerik olduğu için konuyu kaldırmam gerekli, ancak konuya indirme linki ve resim eklerseniz sorun olmaz.
 
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
  • Beğen
Tepkiler: kadir4169, Reşwan ve silivriserdar


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt