Yarın müsait olursam bu gece dinlediğim

• 8 Ekim 2012
  • 454 Okunma
  • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Çok denişik bir olayı ya da başka bişeyi anlatıcam ben çok şaşırdım açıkçası

Yazan: iyavuzoz
  2. ? ?

3. Artaksiyon,kan görmek istiyoruz artık:gul:

4. Hatta başlıyım devamını sonra anlatırım
    Aklımda kalanlar: Bir arkadaşa misafirliğe gittik okey oynuyoruz biyerden konu açıldı arkadaşın abisi şırnakta askerlik yapmış şoförmüş
    anladığım şey şırnakta şoför olmak ölmekten kötü bişeymiş tek başına giderken yolda kedi boyutunda örümcek görmüş falan böyle bir sürü canlılar varmış kısacası büyük karıncalar muhabbet kuşları kadar arılar abartı olarak düşündüm fakat gerçekse nasıl bi dünyada yaşıyorum diye korkmaya başlıcam ve ordaki çatışmalar,uyudukları yerleri anlatmamış bile anlatabildim sanırım :)

(böyle şeyler gerçekten var mı? biliyo musunuz?)

5. Binbaşı olmuşum haberim yok la :)

6. Tamam büyük olur ama okadar da büyük olmaz:)
    Tabi daha büyük olanları o anlatılan boyutlarda ki,ekvator ve çevresinde yaşar.
    Burada uyum ve yaşam şartları uygun değildir:)
    Basit bir örnek vermek gerekirse sibirya kurdunu siz akdeniz de yaşatmaya çalışırsanız hayvan uyum sağlayamayacağından mutasyona girer,sonrası uyum aşaması olmayacağından sağlığından olur:)
    Büyür büyümez değil ama klimaya yapışık ve suni kar ile büyümesi devam eder:d:

7. arkadaş anlatırken içimde garip bi duygu oluştu :D kocaman böcekler falan < Resmi açmak için tıklayın >
    aynı bu amcamız gibi oldum :D

8. Yaşamadan inandırıcı gelmediğinden öyle olması normaldir ama onu gözünle görsen anca ozaman inanırsın.
    Tabi bu bende böyle,iserse eşşek kadar örümcek desin,atın intikamı derim:D

iyavuzoz bunu beğendi.
  9. hahahahaha :d:

- - - Eklendi - - -

ben niye cevapla butonunu unutuyorum :zzz: hahahahaah

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 14:06