Yarın Kadir Gecesi..?

Sponsorlu Bağlantılar

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
Yarın Kadir Gecesi..?
Yarın Kadir Gecesi Yorumlarınız Düşünceleriniz nelerdir Şahsen gıttıgım kuran Kursu Camide zaten gorevlıydık Teravıh namazlarında Allahummse Salli soyluyoruz kadir geceside bir ilahı soylıcezz Ve kadir gecesi napmayı dusunuyorsunuz ben : 5 Vakit namazı o gun kacırmıcam Kuran okuyup bol bol dua etcem ve orucumuda tutucam.. Ya SİZ ?

larten123

larten123

Üye
Ben de Kuran okurum büyük ihtimal:bilmm

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
41 yasin okuyacağız :)

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
kur-an okuyup salavat getireceğiz

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Yarın Kadir gecesi olduğu kesin değil.

• Beğen
Tepkiler: Yigit315
crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
son 10 gùnün her gecesini kadir gecesi bilerek ihya etmek en doğrusu

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye

ramazanın son 10 gününde aranması gerekiyor kadir gecesinin ama yarın olduğu veya her zaman için ne zaman olduğu doğru mu bilemem.

bir takım belirtiler var.. Biliyor muyum bunları, eğer bilseydim burada olmazdim :D

mucahitherken

mucahitherken

Üye
Herkesin kandili mübarek olsun arkadaşlar:)

xclark

xclark

Üye
41 yasin okuyacağız :)

neden 40 ,39 degilde 41 boyle sayıların bir özelligi mi var acaba...arkadaşlarımın çogu Allahın bazı isimlerini işte şu kadar çekersen şoyle olur gibisinden soyluyorda yani bu sayıların önemi nedir acaba biliyormusunuz ?

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
neden 40 ,39 degilde 41 boyle sayıların bir özelligi mi var acaba...arkadaşlarımın çogu Allahın bazı isimlerini işte şu kadar çekersen şoyle olur gibisinden soyluyorda yani bu sayıların önemi nedir acaba biliyormusunuz ?

bilmiyorum ama Allah katında bi anlamı var sanırsam. Nasıl Allahın 99 ismi varsa.

xclark

xclark

Üye
Allahın 99 dan fazla ismi varda...Bir kaç gundur aklımda bu konu bakalım ögrenebilicekmiyiz tam : ) Teşekkürler yinede