yarim kalan belle flashi uzerine tekrar flash atilirmi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

painkler

Üye
    Konu Sahibi
yarim kalan belle flashi uzerine tekrar flash atilirmi?
merhaba arkadaslar yurtdisi n8im var dosylari naviden indirdim flash atarken yariya geldi daha sonra usb kabloyu cikartin gbi 5 tane talimat ekranina geldi denedim kac defa olmali bende tlfu cikartim usb den anna uzerine norml belle yuklu olarak acildi ama dedigim gbi yarida kaldiydi flash acaba ayni dosyalarla tekrar flash atabilirmiyim downgrade falan yapmaya gerek vardi yardimci olursaniz sevinirim

cardanadam

cardanadam

Üye
suit ile belleyi tekrardan yükle sora flahs at eksik dosya kalmaz

serecans

serecans

Üye
bendede aynısı oldu şuan bi sorun yok canavar gibi

doctorrr

doctorrr

Üye
downgrade e gerek yok ama ölü flaş atman gerekir...

---------- Eklendi @ 20:33:08 ---------- Yazıldı @ 20:32:32 ----------

yalnız tel açıldı mışmıydı?

painkler

Üye
    Konu Sahibi
downgrade e gerek yok ama ölü flaş atman gerekir...

---------- Eklendi @ 20:33:08 ---------- Yazıldı @ 20:32:32 ----------

yalnız tel açıldı mışmıydı?

telwfon gayet iyi sorun yok ancak yarida kaldi sonucta ilerde sorun yaratir diye korkuyorum dead flash mi atmm gerek?

---------- Eklendi @ 19:35:37 ---------- Yazıldı @ 19:34:48 ----------

telefon yurt dii oleugu icin suitten yukleyemiyorum malesef

serecans

serecans

Üye
ilerde sorun çıkmaz inşallah

doctorrr

doctorrr

Üye
telwfon gayet iyi sorun yok ancak yarida kaldi sonucta ilerde sorun yaratir diye korkuyorum dead flash mi atmm gerek?

---------- Eklendi @ 19:35:37 ---------- Yazıldı @ 19:34:48 ----------

telefon yurt dii oleugu icin suitten yukleyemiyorum malesef
ha eğer açılmışsa phoenixle flaşla hacım kuşkun kalmaz yazılım hakkında

painkler

Üye
    Konu Sahibi
ha eğer açılmışsa phoenixle flaşla hacım kuşkun kalmaz yazılım hakkında
Tamam biladerim yardımın için teşekkür ederim birşey daha sorayım şu anda naviden dosyalar iniyor da bir dosya var %100 gösteriyor ama boyutu git gide artıyor o nedir acaba?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
telefon açık ve kullanılır durumda ise naviden telefon rengine göre olan orjinal Türkçe variantları indirip flash at Belle.111.30.0609

---------- Eklendi @ 20:48:40 ---------- Yazıldı @ 20:43:59 ----------

pardon yardımcı olan arkadaş varmış kusura bakma ama yinede takılırsan yardımcı olmaya çalışırız.

• Beğen
Tepkiler: doctorrr
doctorrr

doctorrr

Üye
Tamam biladerim yardımın için teşekkür ederim birşey daha sorayım şu anda naviden dosyalar iniyor da bir dosya var %100 gösteriyor ama boyutu git gide artıyor o nedir acaba?
navide telefonunun rengine uygun türkçe dosyaların otomatik olarak seçilenleri indir diğerlerine bulaşma hepsini indirme

painkler

Üye
    Konu Sahibi
telefon açık ve kullanılır durumda ise naviden telefon rengine göre olan orjinal Türkçe variantları indirip flash at Belle.111.30.0609

---------- Eklendi @ 20:48:40 ---------- Yazıldı @ 20:43:59 ----------

pardon yardımcı olan arkadaş varmış kusura bakma ama yinede takılırsan yardımcı olmaya çalışırız.
Ya dosyalar indir sadece bir tane kaldı ondada %100 yazıyor ama sürekli dowload yapmaya devam ediyor boyutu uçup gidiyor ne zaman bitecek acaba inmesi?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
hangi dosya o

---------- Eklendi @ 20:59:40 ---------- Yazıldı @ 20:57:45 ----------

takılan dosya inmiyorsa s3 modifiye bölümünde orjinal dosyaları direk indirme linki var ordan sadece inmeyen dosyayı alabilirsin.

---------- Eklendi @ 21:01:29 ---------- Yazıldı @ 20:59:40 ----------

buda Orjinal dosyaların linki http://www.maxicep.com/s-3-orjinal-fw-bolumu/

doctorrr

doctorrr

Üye
hangi dosya o

---------- Eklendi @ 20:59:40 ---------- Yazıldı @ 20:57:45 ----------

takılan dosya inmiyorsa s3 modifiye bölümünde orjinal dosyaları direk indirme linki var ordan sadece inmeyen dosyayı alabilirsin.

---------- Eklendi @ 21:01:29 ---------- Yazıldı @ 20:59:40 ----------

buda Orjinal dosyaların linki http://www.maxicep.com/s-3-orjinal-...rapid-direk-indirme-2-604688.html#post4501345

---------- Eklendi @ 21:02:39 ---------- Yazıldı @ 21:01:29 ----------

telefon neydi bu arada ben n8 verdim kusura bakma
navifirm otomatik olarak gerekli dosyaları seçiyodu değil mi?..

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
evet seçer ama inmeyen dosya olursa ki bazen oluyor o dosyayı üstte verdiğim link ten indir

mustyaky

mustyaky

Üye
merhaba arkadaslar yurtdisi n8im var dosylari naviden indirdim flash atarken yariya geldi daha sonra usb kabloyu cikartin gbi 5 tane talimat ekranina geldi denedim kac defa olmali bende tlfu cikartim usb den anna uzerine norml belle yuklu olarak acildi ama dedigim gbi yarida kaldiydi flash acaba ayni dosyalarla tekrar flash atabilirmiyim downgrade falan yapmaya gerek vardi yardimci olursaniz sevinirim
dediğin hata bu sanırsam

aynı sorun bugün bendede çıktı hatta konu açtım. ama sonra o hata geldikten sonra çıkardım usb yi bataryayı söküp taktım sonra bişey olmamış gibi telefonu kullanmaya devam ettim yani anormal bişey olmadı.

---------- Eklendi @ 21:48:05 ---------- Yazıldı @ 21:46:11 ----------

bide downgrade ye felan gerek yok ben bidaha denedim belki bu sefer hata olmaz diye aynı hatayı verdi yine. yani aynı dosyalarla yüklesende olur.

---------- Eklendi @ 21:48:48 ---------- Yazıldı @ 21:48:05 ----------

tek yapman gereken hatadan sonra çıkar usb yi sonra bataryayı sök tak. normal kullanmaya devam et.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
tek yapman gereken hatadan sonra çıkar usb yi sonra bataryayı sök tak. normal kullanmaya devam et.
aynen.
Fotoğrafdaki uyarı için linkteki konuda verilen fotoğrafa bak. http://www.maxicep.com/modifikasyon-araclari-bilgi/c6-01-dead-phone-ve-flash-resimli-anlatim-rm-718-uzerinden-anlatilmistir-582808.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt