Yardımmmm.s Sorunu Çözene Helal?+Tesekkur

• 18 Nisan 2011
  • 3699 Okunma
  • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Telefonumu(c5-03) webcam yapmam lazım. bunun için epoc cam pro ve smart cam programlarını yukledım ıkısıde olmadı :off: :allalla: sorunları aşağıda yazıyorum.

Epoccam Pro : Programı açıorum bole bi hata veriyor ama yınede açılıyor.
    < Resmi açmak için tıklayın >

Sonra bole bir ekran çıkıyor.

bılgısayarda da aynı ekran var ortadaki ole dönuyor ama video açılmıyor oyle beklıyor.:off:

Smart cam: bılgısayarımda bluetooth olmadıı için wifi ile bağlanmam lazım. wifiye basınca port no istiyor bılgısayardaki port no yu telefona yazıyorum . connecting diyor. sonra bole bi zaman aşımı hatası veriyor :ağlarım:

:ağlarım::off::ağlarım::off: Yardımmm.bide ben internete cepnet ile telefondan bağlanıyorum.:nono:

NOT:Epoc camda o dönen ekran varken omegle(:naughty:) ye giriyorm. video modu açılıyor. tıklıyorm. karşının webcamı gorunuyor ama bende .üstteki resimdeki mavi donen ekran görünüyor. :allalla: Çözüm bulanı Maxicepin kralı ilan etcem :D :op:

Yazan: 'Patron
  2. parali ayrca s60v5 icn degl sagl. baska onersi olan ? .s

3. valla bende cepnet kullanıyorum cepten bilgisayarı internete bağliyorsan vebcam olarak kullanamazsın diye biliyorum.bilgisayarın kendi kamerası varsa onu kullan ben öyle msn den görüştüm.

4. smart cam varda işte snde de bluetooth yok bnce bi kamera al daha kullanışlı...

5. son care bi webcam gibi.. bu olsaydi pff..

6. Bence bu programlar öndeki kamerayı destekliyor :)

7. Smart Cam ile Denedim Arkada Ki Kamerayı Çalıştırdı...

8. yok kardeş. oğuz(by_gablin) yapmış ama bluetoothla. hem internet hem webcam oldu dedi. amaan :D siparişi werdim bile yarın gelıyo a4tech webcamım:bigstar: :aha:

9. şimdiden hayırlı olsun ozaman :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
13/11/2018 - 09:52