Yardıma ihtiyacım var. Lütfen bakın

 • 10 Mart 2013
 • 369 Okunma
 • 2 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Arkadaşlar bilgisayarım olmadığı için telefonda çok acayip heroes of order and chaos oynuyorum. Yani mobil lol ya da dota. İyi adamlar var ama en iyi oynadıklarım için çok zaman gerek ve karakterlerimi son seviye adamlardan çok daha iyi oynuyorum. Skin ve karakter almak için de para lazım.
  Yani kısaca hile yapmalıyım. Bilgisayrdan yapılıyor hile bu yüzden yapamıyorum internet kafelerede gidecek vakit yok. BURADA HACK indirip hack yapabilirmisiniz?Yeminle çok hora geçecek. Tüm hileleri programdan seçip phycyco nickine yollarsaniz sevinirim. Zaten program 160kb. Elinize yapışmaz :tebessüm:
  Belki gerekesiz vs bulabilirsiniz ama eminim siz de biliyorsunuzdur ki aylarca uğraşmak gerek çoğu şey için ve çoğu oyunda. Bende öğrenciyim sadece boş vakitlerimin geçtiği oyunu daha iyi yapmam gerek.
  Yardım eden arkadaş olursa ona çok teşekkürlerimi sunarım. Üye üyenin mesajına muhtaçtır derler :D iyi akşamlar iyi forumlar.
   


  Yazan: aleranol
 2. :allalla: dosyayı indirip oyuna mi atcaz
   
 3. Dosya rar şeklinde. Indiriceksin. İçinde bir exe var. Onu acican direk hack menüsü gelecek. Eğer yaparsan sevinirim :)

  - - - Eklendi - - -

  Hadi gençler yardım bea
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/01/2019 - 03:59