Yardıma ihtiyacım var. Lütfen bakın

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
Yardıma ihtiyacım var. Lütfen bakın
Arkadaşlar bilgisayarım olmadığı için telefonda çok acayip heroes of order and chaos oynuyorum. Yani mobil lol ya da dota. İyi adamlar var ama en iyi oynadıklarım için çok zaman gerek ve karakterlerimi son seviye adamlardan çok daha iyi oynuyorum. Skin ve karakter almak için de para lazım.
Yani kısaca hile yapmalıyım. Bilgisayrdan yapılıyor hile bu yüzden yapamıyorum internet kafelerede gidecek vakit yok. indirip hack yapabilirmisiniz?Yeminle çok hora geçecek. Tüm hileleri programdan seçip phycyco nickine yollarsaniz sevinirim. Zaten program 160kb. Elinize yapışmaz :tebessüm:
Belki gerekesiz vs bulabilirsiniz ama eminim siz de biliyorsunuzdur ki aylarca uğraşmak gerek çoğu şey için ve çoğu oyunda. Bende öğrenciyim sadece boş vakitlerimin geçtiği oyunu daha iyi yapmam gerek.
Yardım eden arkadaş olursa ona çok teşekkürlerimi sunarım. Üye üyenin mesajına muhtaçtır derler :D iyi akşamlar iyi forumlar.

MrTech

MrTech

Üye
:allalla: dosyayı indirip oyuna mi atcaz

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
Dosya rar şeklinde. Indiriceksin. İçinde bir exe var. Onu acican direk hack menüsü gelecek. Eğer yaparsan sevinirim :)

- - - Eklendi - - -

Hadi gençler yardım bea

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt