yardım..


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_GiTaRisT_

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar şöle bi sorunum var..
fifa 2005 oynarken "yukarı + sağ + e" tuşlarına basınca ses çıkartıyor..fakat aynı şeyi sol tarafa koşarken yapmıyor..yani hızlı koşarken sağ tarafa çapraz koşu yapamıyor..ama aynı şey sol tarafa koşarken olmuyor..yardım edin oynun tadı çıkmıyor...

:help: :help:
 
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Eğer oyunda sağ tarafa doğru o tür klavye fonksiyonu yoksa normaldir.

Ses çıkmasının nedenide hem oyunda hemde işletim sisteminde öyle bir klavye fonksiyonu olmadığı için normaldir.
 

_GiTaRisT_

Üye
    Konu Sahibi
düzeltilemezmi yani..
 

slayer

Üye
eski klavyelerimdede vardı bu sorun.
klavyeni değiştir...
microsoft ve logiteck te böyle sorunlar genelde olmuyor
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt