Yardım Rofs2 boyutunu büyütemiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
Yardım Rofs2 boyutunu büyütemiyorum
Beyler cfw yaparken rofs2 boyutu küçük kaldı büyütmek istiyorum ama büyütemiyorum.Şu hatayı alıyorum wrong data in UDA Partition nerde hata yapıyorum ?

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
farklı dosyaları denediğin için öyle oluyor yani örneği ilk defa yaptığında orjinal rofs2 uda ve diğer dosyaları bir araya topluyorsun boyutu ile oynarken cooker'de seçim yapıyorsun boyutu ayarlıyorsun sonra diyorsun ki mesela özkan'in rofs2sini benimki ile değiştireyim diyorsun benim fw'nin dosyasını seninkinın içine attın boyutunu büyüteyim diye cooker'da seçiyorsun ama olmuyor neden çünkü farklı uda boyutlarına sahip rofs2 deniyorsun anlatım biraz karışık oldu ama bu şekilde :)

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
anladım da flashlarken sorun olmuyor neden ? :D bırde uda boyutunu baska rofsde ayarlarsam olur dimi ? :D

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
bilmiyorum flaşlarken sorun yapmıyor ama boyut ayarlamada böyle :) riski olur şöyle; uda boyutunu fazla yaparsın tel hafızası çok olsun diye kullandığın rofs2 ile flaş atarsın boyutlar uyuşmaz veri yolu yanabilir. Sıfırdan orjinal dosyanın içini borçlu kendi içeriğini aktar sıkıntısız :)

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
Tamam çok sağol kardeşim :)

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
rica ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt