Uygulama YARDIM ... (MOD) SystemUI Style FlymeOS S3 Mini ROM Stock

Sponsorlu Bağlantılar

gsmaxpower

Üye
    Konu Sahibi
YARDIM ... (MOD) SystemUI Style FlymeOS S3 Mini ROM Stock
Merhaba arkadaşlar yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler :)

Buradaki mod'u telefonuma yüklemek istiyorum ama nasıl yapılacağını anlayamadım bi türlü yardımcı olur musunuz ? Normal ROM yükler gibi fashlayarak mı kuruluyo ? Şimdiden teşekkür ederim

SHS

SHS

Üye
hayır öyle değil
Önce rom yedeği al nolur ne olmaz

1- Linkte rar dosyası vermişler onu bir klasöre çıkart

2- Root Explorer ile SystemUI.apk'yı system/app'in içine atıp izinlerini rw-r-r yap

3- Root Explorer ile Framework-res.apk'yı system/framework'e at

4- Yeniden Başlat ve bitti

gsmaxpower

Üye
    Konu Sahibi
Hacı çok sağol şu an çalışıyorum akşam eve gidince denerim beceremessem ulaşırım sana :) Teşekkür ederim

SHS

SHS

Üye
Kolay gelsin

gsmaxpower

Üye
    Konu Sahibi
Sonunda yapabildim biraz uğraştırdı ama olsun :) ama bi kaç sorun var öncelikle Root explorer uygulaması işe yaramıyo onun yerine ES File Explorer ile yaptım ayrıca İlk önce Framework-res.apk daha sonrada SystemUI.apk dosyasını atmak gerekiyo yoksa işe yaramıyo :)

SHS

SHS

Üye
neyse olmuş sonuçta :)

karansa

karansa

Üye
Sonunda yapabildim biraz uğraştırdı ama olsun :) ama bi kaç sorun var öncelikle Root explorer uygulaması işe yaramıyo onun yerine ES File Explorer ile yaptım ayrıca İlk önce Framework-res.apk daha sonrada SystemUI.apk dosyasını atmak gerekiyo yoksa işe yaramıyo :)
Yardımı için SHS arkadaşımıza teşekkürler. Diğer arkadaşlara nasıl yapılacağı hakkında bilgi paylaştığın için sana da ayrıca teşekkürler. :)

SHS

SHS

Üye
rica ederim sadece çevirdim ben uygulama farklı olabiliyo :)