YARDIM! Hareketli gif transparan...

Sponsorlu Bağlantılar

fearles32

fearles32

Üye
    Konu Sahibi
YARDIM! Hareketli gif transparan...
s.a konuyu nereye açmam gerektigini bilmedigim icin buraya açtım yanlış yere açtıysam kusura bakmayın yetkililer gerkli yere taşırsa sevinirim.. Arkadaşlar elimde 11 ilâ 15 mb arası HAREKETLİ GİF dosyası var yaklaşık 1600 kareden oluşmakta (kare derken gif içerisinde bulunan resim sayısı). Bu gif dosyası 0.1 milisaniyede hareket ettiriyor.
Soru 1) bu gif dosyasının arka planını nasıl transparan yaparım.(cs5 de olmadı harekerli gif düzeltilemiyor yazısı aldım)
soru 2) eğer hareketli gif transparan yapamıyacaksam gif dosyasını nasıl parçalayabilirim yani resimleri gif dosyasından çıkarabilirim
soru 3) parçalama işleminden sonra 1600 resmi toplu halde nasıl transparan yapabilirim.
Not: lütfen anlatımları detaylı yapabilirseniz sevinirim.
Lütfen hangi programları kullanmam gerektigini ismini yazarsanız sevinirim(crackli veya full sürüm sitede paylaşmak yasak olabilir isimlerini yazarsanız ben bulurum) Yardımlarınız için şimdiden teşekür ederim..

Bu konu mobil sürüm ile açılmıştır.

fearles32

fearles32

Üye
    Konu Sahibi
yardımcı olabilecek kimse yokmu? Yardımlarınızı bekliyorum..

fearles32

fearles32

Üye
    Konu Sahibi
Anlaşılan yardım edecek birisi yok gerçekten çok üzücü bir durum en iyisi konu kapansın. Fazla kirlilik yapmıyım...

Üst Alt