Yardım Edin Yaşayan mutLaka oLmuştur bu oLayLarı

Sponsorlu Bağlantılar

ChatLaqqCocuk

ChatLaqqCocuk

Üye
    Konu Sahibi
Yardım Edin Yaşayan mutLaka oLmuştur bu oLayLarı
1,5 ay önce sevgilimden ayrıldım arkadaşlar 2 yılı geçti beraberdik ama bi anda sevmiyorum istemiyorum artık seni dedi terk etti beni 3,4 gündür yalvardım yapma dedim sonuçta 2 yıl geçti sonra kardeşi yazdı ailem falan istemiyor diye bu arada yurt dışında kız beyler ben samsunda o yunanistanda bu yaz gitcektim görüşcektik ama bi anda bu lafları söyledi süpriz yapcaktım geldim diye ama olmadı geri dönüş yok ölsemde dönmem dedi ne yapayım beyler pişman olmaz herhalde bi akıl verin resimleri numarası herşeyi duruyor silmem imkansız ama bi kenara koyabilirim :S

xmustx

xmustx

Üye
ne desem dostum okudum bişeyler yazmaliyim.ama konu çok hassas bende bi iki buna yakın şeyler yaşadım.oluruna bıraktım kalbime gömdüm bazen iç çekerim öyle gider

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Yunanistanda ise ve birden ise aldatma olabilir maalesef, ama soyle dusun mutlaka bir hayır vardir bu iste cokda ustune gitmemeni tavsiye ederim

ChatLaqqCocuk

ChatLaqqCocuk

Üye
    Konu Sahibi
felaket bir acı konuşmadığımız bir saat bile yoktu birine bakar diye elini tutar başkasnın dye aklım gidiyor :S

-efşan

-efşan

Üye
Zamana bırakacaksın, çok sevdim diyorsan tevekkül edeceksin Samsunlu.
Hayırlısı ise olur İnşallah.

ChatLaqqCocuk

ChatLaqqCocuk

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkurler arkadaşlar böyle derdimi dınleyen olunca biraz olsun mutlu oluyorum

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
ustune gitme sikarsin. Aci cektigini hissettirme. Kizlar guclu erkekleri sever. Cok pozitif bir insan gorsun seni ve mesaj atma arama birsure. Yasadim yalvardim 1 ay defalarca telefonda agladim.ve sogudu bnden. 2 hafta cok pozitif takildim mesaj attiginda gecistirdim gezdim tozdum. Ve ozur diledi. Su an sevgilim ve baskin taraf benim artik ipler bende.

ChatLaqqCocuk

ChatLaqqCocuk

Üye
    Konu Sahibi
Hiç Ümit Bırakmadı BenDe Agzna ne qeLdyse Saydı SıkLdm bunaLdım SevmyOrum Artık iStmyOrum Zaten aiLemDe iStmyOdu Uzak Dye Dedi Sen anCa Dugunume qeLrSin Dedi öLuyOrum be Pc Basna Oturmak bLe deLi EdyOr Beni öLumune Soz Wermıstik Ben Sensz Yasayamam Derdi ama Bi Anda DeqSti Umarım Dedqin qbi oLur Braz iLqLenmCem Çok yaLnzım :(

mesutcinik

mesutcinik

Üye
Tüm arkadaşların da dediği gibi bu durumda yapılacak olan şey dimdik durup tevekkül etmektir. Bu senin başına geldiyse eğer bu işte mutlaka bir hayır vardır ilerde ''iyi ki böyle olmuş'' diyebileceğin bir sebebi vardır...

Üst Alt