yardım edin nokia 700

Sponsorlu Bağlantılar

can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
    Konu Sahibi
yardım edin nokia 700
arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var telefon kafayı yedi evols yüklüydü bi daha yükledim değişmedi. sorun şu telefon açılıyo ekran kararıyo. ilk şöyle oldu facebook uyguloamasındaydım ekran dondu nenüye bile gelmedi sonra bataryayı söktük tekrar aç falan derken açılıp kararmaya başladı bi cfw sonra başka bi cfw tel hala aynı açılıp ekran kararıyo.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
CFW yi tam attığına emin misin ? Evols için konuda yazmakta nasıl yükleneceği.

• Beğen
Tepkiler: can_huso_sulo
can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
    Konu Sahibi
bende zaten yüklüydü. telefon kafayı yedi tekrar attım. hala değişmedi başka bi cfw kurdum hala aynı bilmiyom sorun ne

Hasand.

Hasand.

Üye
dead flash atmadan once tel. Format at ondan sonra dead flash at kesin cozulur

• Beğen
can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
    Konu Sahibi
dead flash atmadan once tel. Format at ondan sonra dead flash at kesin cozulur
kaç kez format attım hala aynı. orjinal dosyaları yükledim gene olmadı bakalım. değişik şeyler yapıyuom mesela telefonu öldürüyom bu dosyaları yollarken kabloyu çıkarıyom tekrak dead flash falan ama değişen bi şey yok. anlayamadım bende

asigsasi

asigsasi

Üye
format derken hard format mı attın ?

• Beğen
Hasand.

Hasand.

Üye
hard format at ve sonra dead flash ile cfw at

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
OFW Yükle
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
    Konu Sahibi
OFW Yükle
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
onu da yaptım şu orjinal dosyaları yükleme işlemi demi yaptım onuda sonuç aynı. telefon sadece hatsız modda çalışabiliyor. hattı takıp algıladığında ise ekran bi anda kararıyo sanki sim kartına atar yapmış gibi.
arkadaşlar sıkıntı galiba donanımsal yani yeni fark ettiğim bi şey oldu bi şekilde hat takılı olduğu halde kapanmadı sonra ben heme narama yaptım bir iki gene kapanmadı ama ileriye doğru telefondan cızırtı gelmeye başladı. galiba düştüğü için değmemesi gereken bişey bi yere deydiğinden o ses çıktı ve telefon yanmadan kapandı bu iyi bi şey şimdi telefonun ram koruyucusuna kadar sökicem. bütün koruyucularıda. cameram olsa videoya daalırdım güzel olurdu neyse başlıyorum.

Üst Alt