Yardim edin:lumia 820 telefon rehberini göremiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

alparslan46

Üye
    Konu Sahibi
Yardim edin:lumia 820 telefon rehberini göremiyorum
Arkadaşlar dün lumia 820 aldım fakat telefon rehberini bir türlü bulamıyorum yardım edin.ayrıca telefondan foruma cevap yazamıyorum.yazmak istediğimde klavye çıkıp tekrar hemen kayboluyor

n000k

n000k

Üye
Arkadaşlar dün lumia 820 aldım fakat telefon rehberini bir türlü bulamıyorum yardım edin.ayrıca telefondan foruma cevap yazamıyorum.yazmak istediğimde klavye çıkıp tekrar hemen kayboluyor
sim karttan rehberini görmez.. o yüzden eski telinden blutooth aracılığıyla rehberini aktarabilirsin.. klavyenin kaybolmasına gelince bu maxicep forumuyla lakalı tel ile alakalı değil, yüzden için rahat olsun.. onun içinde çözüm ie ayarlarından web sitesi tercihini mobil sürüm değilde masaüstü sürümü yapman lazım..

bu arada hayırlı olsun =)

alparslan46

Üye
    Konu Sahibi
sim karttan rehberini görmez.. o yüzden eski telinden blutooth aracılığıyla rehberini aktarabilirsin.. klavyenin kaybolmasına gelince bu maxicep forumuyla lakalı tel ile alakalı değil, yüzden için rahat olsun.. onun içinde çözüm ie ayarlarından web sitesi tercihini mobil sürüm değilde masaüstü sürümü yapman lazım..

bu arada hayırlı olsun =)
teşekkür ederim.ayrıca yardımın için teşekkürler.darısı olmayanların başına.cihaz mükemmel birşey ya.diyorum ki 820 böyleyse 920 yi düşünemiyorum bile.nokia gerçekten büyük iş başarmış

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bize de hayırlı olsun demek düşer

papakudioflu

papakudioflu

Admin
kişilere girip sag alttaki ... Bolumunden ayarlara gir ve acilan pencereden sim kişilerini aktar sekmesine tikla.

alparslan46

Üye
    Konu Sahibi
kişilere girip sag alttaki ... Bolumunden ayarlara gir ve acilan pencereden sim kişilerini aktar sekmesine tikla.
evet öyle yapıyorum ama hiç kimseyi aktarmıyor.isimler soluk şekilde ve telefon kişilerinde zaten mevcut diyor ama rehberde yok

papakudioflu

papakudioflu

Admin
rehber derken kişilerden bahsettigimizi belirtmeme gerek yok degil mi.

serinaga

serinaga

Üye

Öncelikle hayırlı olsun,
L820 kullanıyorum, şuan ie mobil sürümden yazıyorum, bende klavyede kaybolma falan yok. Bence ie ayarlarıyla alakalı bir şey olabilir. Rehber için ise arkadaşın da dediği gibi eski telefondan Bluetooth ile aktarıyorsun. L820 uygulamaları içinde "Verilerimi Aktar" seçeneğini kullan. Konuyla ilgili aşağıdaki linke bakabilirsin.

http://www.maxicep.com/windows-phone-genel-destek/nokia-lumia-820-kullanicilari-kulubu-740601.html

zaferozkan

zaferozkan

Üye
920 fenaaaa
Sent from my RM-821_eu_turkey_343 using Board Express

alparslan46

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar yokmu bunun bi çözüm yolu

postmix

Üye
arkadaşlar telefonda hesap ekleyince hotmail gibi. rehberde kişilerle beraber hotmaildeki kişilerde gliyor. ama filtreleme yaptıktan sonra ise kişilerde hiç isim görünmüyor. ? filtreyi kaldırıncada hotmaildeki kişilerde gelince çok kalabalık ve gereksiz bir rehber oluyor. sadece şimdi kişilerini görmenin yolu nedir ?

Üst Alt