Yardim Edin explorer2.exe hatasii..


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

selimbugra

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarda İnternet Explorer , Bilgisayarim , Belgelerim Gibi Klasörlere ( Hepsine )

Girerken Bu Hatayi Aliyorum ve Girmiyo Kapaniyor..

Resim :Gözükmüyosa :Lütfen Yardm Edin :S

--------------- Ekleme ---------------

Ltfn .
 
Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Explorer2.exe İlk Defa Duyuyorum :S PC'nde Virüs Olabilir Tarama Yaptır Fakat NOD32'ye Güvenme Avg İnternet Security Yükle ;) Tarama Yaptır;) Sorun Düzelmezse Yaz Ben Yine Burdayım..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt