yardım ediiin? :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
yardım ediiin? :(
arkadaşlar ya ben bi kız arkadaşım ile mesajlaşıyordum numarası rehberimde yoktu whatsapptan mesajlaşıyordum telefona format attım o mesajlaşma silindi facesini de baya bi önceden kapatmış hiçbir şekilde ulaşamıyorum hattım turkcell aranan veya gelen aramaları nasıl görebiliriz internetten

tel numarası olmadan whatsapp tan nasıl mesajlaştın

iyavuzoz

Üye
:allaalla:

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Konu Sahibi
tel numarası olmadan whatsapp tan nasıl mesajlaştın

yok telefon numarası vardı da rehberde kayıtlı değildi. Yani bi ara format atmıştım o zaman kayıtlıydi silindi whatsappi kurdum oradan Direk mesaj gelmişti zaten ondan sonra da kaydetmedim

iyavuzoz

Üye
aradım ama bulamadım

- - - Eklendi - - -

müşteri hizmetlerini arasan olmaz mı?

bende ya mesaj da atmıyo ki
Keşke sim'e kayıt etseydin veya bir yere numarasını not alsaydın aslında online işlemlerden numarasını bulursun diyeceğim ama mesaj atsaydı/atsaydın o olur. Zaten çıksada son rakamları olmaz.

Oğuzhan

Üye
118lerden 18iz arayın hallederiz

Konu Sahibi

Keşke sim'e kayıt etseydin veya bir yere numarasını not alsaydın aslında online işlemlerden numarasını bulursun diyeceğim ama mesaj atsaydı/atsaydın o olur. Zaten çıksada son rakamları olmaz.

arama ile olmuyor mu ki

arama ile olmuyor mu ki
Malesef ama şu olur gününü,ayını biliyorsanız Turkcellden onu isteyebilirsiniz numarayı tabi bu zorlu bir süreçtir.Faturalı olsa detaylı fatura istiyorum diyip,hangi numara aranmış,ne kadar süre vs çıkıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...