yardım ediiin? :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
yardım ediiin? :(
arkadaşlar ya ben bi kız arkadaşım ile mesajlaşıyordum numarası rehberimde yoktu whatsapptan mesajlaşıyordum telefona format attım o mesajlaşma silindi :( facesini de baya bi önceden kapatmış hiçbir şekilde ulaşamıyorum :( hattım turkcell aranan veya gelen aramaları nasıl görebiliriz internetten :(

otostopçu

otostopçu

Üye
tel numarası olmadan whatsapp tan nasıl mesajlaştın :D

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
:allaalla:

- - - Eklendi - - -

:hmmm

- - - Eklendi - - -

:allalla:

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
tel numarası olmadan whatsapp tan nasıl mesajlaştın :D

yok telefon numarası vardı da rehberde kayıtlı değildi. Yani bi ara format atmıştım o zaman kayıtlıydi silindi whatsappi kurdum oradan Direk mesaj gelmişti zaten ondan sonra da kaydetmedim :(

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
aradım ama bulamadım :bilmm

- - - Eklendi - - -

müşteri hizmetlerini arasan olmaz mı?

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Geçmiş Olsun :agla2:

maxirabit

maxirabit

Üye

bende :( :ağlarım: ya mesaj da atmıyo ki :vur
Keşke sim'e kayıt etseydin veya bir yere numarasını not alsaydın aslında online işlemlerden numarasını bulursun diyeceğim ama mesaj atsaydı/atsaydın o olur. Zaten çıksada son rakamları olmaz.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
118lerden 18iz arayın hallederiz ;)

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi

Keşke sim'e kayıt etseydin veya bir yere numarasını not alsaydın aslında online işlemlerden numarasını bulursun diyeceğim ama mesaj atsaydı/atsaydın o olur. Zaten çıksada son rakamları olmaz.

arama ile olmuyor mu ki :hmmm

maxirabit

maxirabit

Üye

arama ile olmuyor mu ki :hmmm
Malesef ama şu olur gününü,ayını biliyorsanız Turkcellden onu isteyebilirsiniz numarayı tabi bu zorlu bir süreçtir.Faturalı olsa detaylı fatura istiyorum diyip,hangi numara aranmış,ne kadar süre vs çıkıyor:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt