Yardım Ederminz Acillllll

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

huntert

Üye
    Konu Sahibi
Yardım Ederminz Acillllll
ya arkdaşlar ben bi program gördüm arkdaşımda insanları çıplak gösteriordu istedim programı ama adını bile vermedi lütfen bilen varsa bana link falan verbilirmi? yardımlarız için tşkkürler

ars287duff

Üye
seni hayal kırıklıgına ugraticam ama öle bir program malesef yok ve teknik açıdan da imkansız.
<div class='quotetop'>(huntert &#064; Nov 29 2005, 09&#58;33 PM) [post=217578]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ya arkdaşlar ben bi program gördüm arkdaşımda insanları çıplak gösteriordu istedim programı ama adını bile vermedi lütfen bilen varsa bana link falan verbilirmi? yardımlarız için tşkkürler
[/b][/quote]

curunan

curunan

Üye
programlar konusunda insanların hayal güçleri nekadarda geniş olabiliyor valla :S

huntert

Üye
    Konu Sahibi
ya neden yalan söliyim c++ bişeyler yazıordu pek nalmam ama çıplak gösteriordu arkdaşlar yaa

undead1

Üye
yok canım öle bişi ben hiç duymadım görmedimde gecegörüşü desen oda teknik bi olay öle programla falan olmaz

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
C++ programlama dilinde böyle bir şey olmaz, olamaz.

Zaten böyle birşey mümkün olsaydı telefondan önce diğer teknolojik alet ve eşyalarda olurdu.

curunan

curunan

Üye
bunu nasıl yapacaklarını bana izah edebilirmisin?

gelişmiş teknolojiye rağmen bilgisayar donanımları üst düzey görüntü kaydediciler bile bunu yapamazken avuç içine sığan bir teknoloji bunu nasıl yapmasını bekliyorsun?

kanıt yollasın arkadaşın resim olarak benim mesaj kutuma ben varsa böyle bişey araştırırım...

ama yinede inanmıyorum

kanıt resimleri sokakta çekilmiş herhangi birisinin yürürkenki resmi olursa inanırım (kalabalık bir yerde)

huntert

Üye
    Konu Sahibi
ya valla bana programın adını bile sölemiork iiiiii hoyar herif ibnein teki bana adını sölemdi fotomu vericek tamm yani sizin adiceğin z öle bir program yok teşşkkkür edirm

akrepkore

akrepkore

Üye
imkansız ya böyle bir program olamaz..

one ye gören de camera kızıl ötesi mor ötesi ne bilim bir ışın gönderiyo sanacak.

sacma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt