(Yardım) Dosya Yönetici Programları

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
(Yardım) Dosya Yönetici Programları
Telefonum 6230i ben mini commander 4.2 , centurion 7.0 , xplore me ! 4.2 yükledim . Bu programlarla alakalı birkaç sorum olacak . Bu tip programlar neden telefonun kendi dosyalarını görmez . Küçük boyutlu zil sesleri açıyorlar fakat yüksek boyutlu şarkıları genelde açmıyorlar neden olabilir. Geçen Ferdi Tayfurdan bu şehrin geceleri ni attım sıkıntısız açıyorlar. Diğer şarkıları açmıyorlar . Yok mu anlayanlar kafayı yiyecem bu gidişle

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Şarkının formatiyla alakalı olabilir+boyutuyla alakalı olabilir +programın kalitesiyle alakalı olabilir +telefonla alakalı olabilir +telefonun kendi dosyaları derken? Onu anlamadım onu açıklarsan sebebini belki biliyorumdur

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Şarkının formatiyla alakalı olabilir+boyutuyla alakalı olabilir +programın kalitesiyle alakalı olabilir +telefonla alakalı olabilir +telefonun kendi dosyaları derken? Onu anlamadım onu açıklarsan sebebini belki biliyorumdur
Şarkıların hepsi mp3 formatında benim telefon ramı düşük olduğundan olabilir . Orjinal dosyaları ise kendi duvar kağıtları , zil sesleri , temaları vb. Bana kalırsa ram kaynaklı ama niye 6 dk lık şarkıyı açıp 3 dk videoyu açmıyorsun

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Video sistemi zorlar onu bilgisayar bile kolay açmıyor ama tüm şarkıları acmasi lazım aslında

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Video sistemi zorlar onu bilgisayar bile kolay açmıyor ama tüm şarkıları acmasi lazım aslında
Video işlemez bu telefona 3gp formatında 1.3 mp kamerayla çekiyorum mp4 desteği bile yok . java izin vermiyor olabilir mi ? 6300 java sorunu çözüldü diye konu vardı hatta . Bu arada özür dilerim 6 dk lık şarkıyı açıp neden 3 dk lık şarkıyı açmıyorsun olacak

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Hafızasının okuma hızı düşükse büyük boyutu şarkıları açamayabilir

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Ram ve işlemciye bağlı yukarıdaki arkadaşın dediği gibi

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Ram ve işlemciye bağlı yukarıdaki arkadaşın dediği gibi
Aynı program nokia x2-00 da sorunsuz çalışıyor bu da ram ve işlemci kaynaklı olduğu ispatlar benim merak ettiğim bu javanın neden sistem dosyalarına erişim vermediği androıd de root atılıyor en azından bu sistemde öyle bir olay var mı?

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Aynı program nokia x2-00 da sorunsuz çalışıyor bu da ram ve işlemci kaynaklı olduğu ispatlar benim merak ettiğim bu javanın neden sistem dosyalarına erişim vermediği androıd de root atılıyor en azından bu sistemde öyle bir olay var mı?
Hayır yok. Çünki sistem java değil. Sadece içinde java barındırıyor. Sistemin resmi adı Nokia Series 40 Edition. Mesela Sony Erricsonun Java telefonları dediğinize izin veriyor, jar jad hepsini gösteriyor.

Üst Alt