[YARDIM] Başlangıçta Açılan Uygulama/Programları Düzenlemek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaavkw

Üye
    Konu Sahibi
[YARDIM] Başlangıçta Açılan Uygulama/Programları Düzenlemek
Merhaba arkadaşlar,

Başlıktan da anlaşılacağı üzere telefonu başlattığımızda çalışan programları düzenleyecek/kaldıracak bir program arıyorum, her seferinde appstop programına girip kullanmadığım, hatta açmamama rağmen açık olan programları kapatmaktan sıkıldım. Böyle bir program var mı acaba?

Herkese teşekkürler şimdiden.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
şuanlık yok olsa bile açılışta programları engelleyeceği için telin restart atma ihtimalı yüksek çünkü telın açılmasında gereklı olan uygulamalar bazıları

kaavkw

Üye
    Konu Sahibi
Ben vlingo gibi programlardan bahsediyorum, telefonun açılışı ile alakalı yerel şeylerden değil.

__HassaN__

__HassaN__

Üye
NetQin Mobile Security türkçe bu programda açılış hızlandırma seçeneği ile istediğin uygulamaları açılıştan kaldırabilirsin. Bunun yanında bir çok özelliği mevcut:)

• Beğen
Tepkiler: kaavkw

kaavkw

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler bir deneyeyim. ;)

__HassaN__

__HassaN__

Üye
- - - Eklendi - - -

Merhaba arkadaşlar,

Başlıktan da anlaşılacağı üzere telefonu başlattığımızda çalışan programları düzenleyecek/kaldıracak bir program arıyorum, her seferinde appstop programına girip kullanmadığım, hatta açmamama rağmen açık olan programları kapatmaktan sıkıldım. Böyle bir program var mı acaba?

Herkese teşekkürler şimdiden.

"http://www.maxicep.com/symbian-s60v5-yazilim-destek/programsiz-baslangicta-acilan-programlari-kapatma-n97-denendi-660813.html#post4849850 "
burda programsiz kaldırmayi anlattım umarım işine yarar..

• Beğen
Tepkiler: kaavkw
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt